letadlo ico Levné letenky z Prahy na San Antonio International Airport
v San Antonio - USA Amerika

San Antonio International Airport je mezinárodní letiště nacházející se zhruba 14 kilometrů severně od města San Antonio, kterému primárně slouží. Jeho IATA značení je SAT a první pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1941, kdy bylo letiště otevřeno. Nyní se San Antonio International Airport skládá ze tří příletových a vzletových drah z asfaltu a betonu a cestující jsou tu odbavováni ve dvou terminálech značených písmeny A a B. Každý rok je tu napočítáno přes 8,5 milionu letenek z domácích i zahraničních destinací. Jedna z nich může být vaše, když si zabookujete levné letenky na letiště San Antonio International Airport v Texasu z Prahy za výhodné ceny.

San Antonio International Airport - SAT

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - San Antonio
Zkratka letiště San Antonio International Airport v San Antonio - USA je: SAT

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SAT
Jednosměrná letenka

SAT -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do San Antonia z letiště

Nejlevněji se z letiště San Antonio International Airport do centra města dostanete autobusem číslo 5, který jezdí od terminálu B do centra San Antonia. Lístek na něj vás vyjde jen na 1,30 dolaru (2016) a odchytit si jej můžete každou půl hodinu. Druhou nejlevnější možností jsou taxíky, které vás budou stát necelých 30 dolarů, přičemž se určitě vyplatí jezdit ve více lidech. Samozřejmě si ale také můžete pronajmout na letišti auto a vyrazit za vlastními cíli bez podřizování se hromadné dopravě. Užijte si svou dovolenou v USA, když si rezervujete levné letenky na letiště San Antonio z Prahy, vyjde vás to opravdu lacino.

Aktuální kurz: 1 USD = 24.11
San Antonio - místní čas: 11:18
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 29.53384, -98.47002


Levné letenky na San Antonio International Airport

Užijte si levnou dovolenou v dalekém Texasu, konkrétně v San Antoniu, kam se nyní prodávají velmi levné letenky. Levné letenky na mezinárodní letiště San Antonio jsou s odletem přímo z Prahy a zakoupit si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy na San Antonio Airport asi 16 hodin. Zaleťte se podívat do USA za málo peněz a využijte této jedinečné příležitosti si objednat levné letenky na letiště San Antonio, dokud jsou za akční ceny.


Počasí San Antonio

sluncepolojasnoMrholení

11°C

Východ slunce: 6:50

Západ: 16:51

Čtvrtek

slunce

12°C

teplota 16°C 7°C

Pátek

sluncepolojasno

13°C

teplota 17°C 9°C

Sobota

zataženoMrholení

13°C

teplota 14°C 12°C

Neděle

zataženodeštík

11°C

teplota 14°C 9°C

Levná letenka z Prahy na San Antonio International Airport
San Antonio - USA Amerika

Letiště San Antonio International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě San Antonio - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště San Antonio International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace