letadlo ico Levné letenky do Dallasu

Dallas je město nacházející se na jihovýchodě USA ve státě Texas, v němž je třetím největším. Město je deváté největší a má čtvrtou nejlidnatější oblast ve Spojených státech. Dallas je pojmenován podle amerického viceprezidenta George Mifflina Dallase. V roce 1963 byl v Dallasu spáchán atentát na prezidenta Kennedyho. V centru Dallasu žije přibližně 1,2 milionu obyvatel, přičemž v metropolitní oblasti je to až 7 milionů lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Kupte si levné letenky do Dallasu ještě dnes.

Letenky Praha - Dallas

Addison Airport

Zkratka letiště: ADS
Letenky do USA - Dallas

Najdi nejlevnější letenku

Dallas Executive Airport

Zkratka letiště: RBD
Letenky do USA - Dallas

Najdi nejlevnější letenku

Dallas Love Field

Zkratka letiště: DAL
Letenky do USA - Dallas

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Dallasu

Dallas je obsluhován několika letišti, z nichž největší je mezinárodní letiště Dallas/Fort Worth International Airport s kódem DFW. Je druhé největší v Texasu a desáté v USA. Leží 35 kilometrů severozápadně od Dallasu, má sedm odletových drah z betonu a celkem pět terminálů značených písmeny A až E. Každý je v Dallas/Fort Worth International Airport obslouženo až 60,4 milionu cestujících. Do centra se z letiště dopravíte snadno vlakem, autobusem nebo taxíkem. Dalším letištěm, kam si můžete koupit levné letenky do Dallasu, je Dallas Love Field, ležící asi 10 kilometrů severozápadně od centra Dallasu. Má IATA značení DAL a tři příletové a vzletové dráhy. V terminálu je tu každý rok obslouženo až 8,4 milionu lidí. Doprava z Dallas Love Field je zajištěna autobusy a taxíky. V Dallasu najdete ještě letiště Dallas Executive Airport (RBD) a Addison Airport (ADS).

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Dallas - místní čas: 17:53
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 32.783058, -96.806671
Vzdálenost z Prahy: 8594 km


Do Dallasu za turistickými cíli

V Dallasu se nachází opravdu velký počet turisticky zajímavých míst, jako je věž Reunion Tower, monument John Fitzgerald Kennedy Memorial, most Margaret Hunt Hill Bridge, federální banka nebo radnice. Ve městě je velký počet galerií jako například Galleria Dallas, muzeí jako je muzeum biblického umění a divadel. Kochat se tu můžete také přírodou v mnoha různých parcích nebo třeba zoo Dallas. Kupte si levné letenky do Dallasu z Prahy a navštivte toto známé americké město skoro zadarmo.

Levné letenky do Dallasu

Podívejte se do jednoho z nejznámějších amerických měst s levnými letenkami, které vás nyní vyjdou na opravdu malé ceny. S levnými letenkami do Dallasu výrazně ušetříte, přičemž stačí, abyste si je včas rezervovali. Levné letenky do Dallasu jsou s odletem z Prahy a dostupné jsou online. Průměrná doba letu do Dallasu je 14 hodin. Akční letenky do Dallasu z Prahy jsou horké zboží, tak neváhejte.


Počasí Dallas

slunce

30°C

Východ slunce: 6:18

Západ: 20:36

Neděle

sluncepolojasno

30°C

teplota 35°C 25°C

Pondělí

sluncepolojasno

29°C

teplota 34°C 25°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

28°C

teplota 33°C 24°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 34°C 24°C

Letenka Dallas

Dallas se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dallas - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dallasu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace