letadlo ico Levné letenky z Prahy na Dallas-Fort Worth International Airport
v Dallas and Fort Worth - USA Amerika

Mezinárodní letiště Dallas/Fort Worth International Airport v Dallasu je hlavní letiště pro leteckou přepravu ve státě Texas a v roce 2015 se jednalo o třetí nejrušnější letiště na světě. Najdete ho 35 kilometrů severozápadně od centra Dallasu, přičemž na své letence si jistě všimněte IATA značení DFW. Letiště Dallas/Fort Worth v Dallasu bylo otevřeno už v roce 1974 a dnes se skládá ze sedmi betonových příletových a odletových drah. Terminálů na letišti Dallas/Fort Worth International Airport funguje celkem pět a značeny jsou písmeny A, B, C, D a E, kdy terminál D je mezinárodního charakteru. Rovněž se plánuje otevřít šestý terminál F. Každý rok letištěm Dallas/Fort Worth v Dallasu projde 64,1 milionu lidí s takto označenou letenkou. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky na letiště Dallas/Fort Worth z Prahy.

Dallas-Fort Worth International Airport - DFW

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Dallas and Fort Worth
Zkratka letiště Dallas-Fort Worth International Airport v Dallas and Fort Worth - USA je: DFW

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> DFW
Jednosměrná letenka

DFW -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Dallas/Fort Worth International Airport

Nejrychlejší dopravu na a z letiště Dallas/Fort Worth v Dallasu představuje železniční stanice, kdy vlaky staví u jednotlivých terminálů na letišti. Velmi podobně je tomu i v případě autobusové linky 801, která vás dopraví po celém letišti. Na letišti Dallas/Fort Worth International Airport jsou dostupné samozřejmě i taxíky a autopůjčovny, jejichž služeb můžete využít pro individuální přepravu. Záleží jen na vás, jaký způsob dopravy z letiště Dallas/Fort Worth zvolíte, určitě si ale nezapomeňte včas rezervovat své levné letenky na letiště Dallas/Fort Worth International Airport, které jsou s odletem z Prahy za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Dallas and Fort Worth - místní čas: 4:35
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 32.89595, -97.0372


Levné letenky na letiště Dallas/Fort Worth International Airport

Pokud se chcete podívat do Dallasu za opravdu výhodné ceny, tak nyní máte jedinečnou příležitost. Do této destinace si lze koupit levné letenky na letiště Dallas/Fort Worth, které jsou s odletem z Prahy a to za akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Dallas/Fort Worth asi 14 hodin. Levné letenky na letiště v Dallasu si lze zabookovat i online z pohodlí domova, tak moc dlouho neotálejte a rezervujte si je ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Dallas-Fort Worth International Airport
Dallas and Fort Worth - USA Amerika

Letiště Dallas-Fort Worth International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Dallas and Fort Worth - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Dallas-Fort Worth International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace