letadlo ico Letenky do na Filipíny
Philippines


Hit: Filipíny z Prahy - letenky Cebu a Manila za 14590 Kč
Hit: Filipíny z Prahy - letenky Cebu a Manila za 14590 Kč

15. 2.  |Tak tohle je super nabídka. Úžasné Filipíny s těmi nejkrásnějšími plážemi můžete z Prahy navštívit už za patnáct tisíc! To je neskutečná cena za zpáteční letenky z Prahy. Filipíny leží ... Podrobnosti


Další akční letenkyFilipínská Republika či zkráceně jenom Filipíny je ostrovní stát, nacházející se v západních oblastech Tichého oceánu. Celkem se rozkládá na 7 107 ostrovech a ostrůvcích a jeho břehy jsou omývány Pacifikem a Suluským, Jihočínským a Cebeským mořem. S populací přes 102 milionů lidí jsou Filipíny sedmou nejlidnatější zemí v Asii a dvanáctou na světě. Hlavním městem je Manila, ve které bydlí s metropolitní oblastí skoro 12 milionů lidí. Úředním jazykem na Filipínách je angličtina a filipínština, měnou je filipínské peso. Stát se nachází v časovém pásmu +8 hodin. Levné letenky na Filipíny jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 100 PHP = 40.05


Letiště Filipíny

Oblasti

Podnebí na Filipínách

Filipíny mají tropické mořské klima a během roku se tu střídají tři období. Od března do května je tu léto, od června do listopadu období dešťů a od prosince do února suché chladné období. Průměrné teploty se pohybují od 21°C do 32°C, kdy nejchladněji je v lednu a nejtepleji v květnu. Množství srážek je rozdílné podle oblasti – například na východním pobřeží je pouhých 1 000 mm, zatímco v horských oblastech dosahuje toto číslo až 5 000 mm za rok. Levné letenky na Filipíny z Prahy si objednávejte na léto.

Na Filipíny za turistickými cíli

Turisté jezdí na Filipíny především za odpočinkem a relaxem na bílých písečných plážích na pobřeží čistého moře. Mnoho středisek a hotelů u moře navíc nabízí atrakce jako je potápění, šnorchlování, rybolov či třeba surfování. Až vás ale přestane opalování a plavání v moři bavit, zkuste se podívat za památkami do hlavního města Manily. Zde najdete například kasino, kostely, velkou zoologickou zahradu, katedrálu či pomníky. Oblíbeným cílem je také ostrov Bohol, kde panují ideální podmínky na potápění, národní park Puerto Princesa s jeskyněmi, město Tagaytay u něhož se nalézá sopka nebo San Fernando. Pořiďte si levné letenky na Filipíny s odletem z Prahy ještě dnes a leťte na dovolenou už zítra.

Na Filipíny za přírodou

Ostrovy jsou téměř ze 40% tvořené původními lesy, ve kterých najdete například mahagon, vzácné dřeviny, borové lesy, mangrovové lesy, palmy a další. Ze zvířat se na Filipínách setkáte převážně s opicemi a menšími savci. Jsou tu ale i leopardí kočky, jeleni či divoká prasata. Vydejte se za dobrodružstvím do deštného pralesa, s levnými letenkami na Filipíny z Prahy je to snadné.

Levné letenky na Filipíny

Exotická dovolená v tropickém ráji už nemusí být jenom snem, s levnými letenkami na Filipíny za výhodné ceny se tam můžete podívat klidně hned zítra. Levné letenky na Filipíny jsou s odletem přímo z Prahy a navíc za akční ceny – určitě si je co nejdříve objednejte online, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy na Filipíny 16 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.

Filipíny

Filipíny je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Filipíny čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace