letadlo ico Levné letenky do Manily

Manila je hlavní město Filipín, ostrovního státu ležícího v jihozápadní části Asie na západě Pacifiku. Město se nachází na západním pobřeží ostrova Luzon na pobřeží Manilské zátoky. Jedná se o druhé nejlidnatější město Filipín, ale zároveň nejhustěji osídlené. V centru Manily žije přes 1,6 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom až 11,8 milionu lidí. Ti tu mluví anglicky a filipínsky a platí filipínským pesem, stejně jako tomu je ve zbytku státu. Kupte si levné letenky na Filipíny z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Manila

Ninoy Aquino International Airport/Villamor Airbase

Zkratka letiště: MNL
Letenky do na Filipíny - Manila

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Manily


Filipíny z Prahy - letenky do Manily za 11990 Kč
Filipíny z Prahy - letenky do Manily za 11990 Kč

17. 2.  |Tohle jsou nejlevnější letenky na Filipíny za hodně dlouhou dobu. Možná díky nákaze koronaviru padají letenky do Asie velmi hluboko. Ověřte si raději před odletem, jaký je stav nákazy v zemi a zda je bezpečné sem cestovat.  Manila je ... Podrobnosti


Filipíny z Prahy - letenky do Manily za 14290 Kč, z Vídně za 9990 Kč
Filipíny z Prahy - letenky do Manily za 14290 Kč, z Vídně za 9990 Kč

29. 1.  |Z Prahy se na Filipíny podíváte už za krásných čtrnáct tisíc. Z Vídně poletíte dokonce za deset tisíc. Filipíny mají jedny z nejkrásnějších pláží na světě a obecně jsou ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Manile

Mezinárodní letiště Ninoy Aquino International Airport je známé také jako Manila International Airport a nachází se asi 7 kilometrů jižně od Manily mezi městy Pasay a Parañaque. Jedná se o hlavní letiště Filipín a pojmenované je podle senátora, který byl na letišti zavražděn v roce 1983. Letiště v Manile bylo otevřeno jako civilní už v roce 1948 a jeho IATA značení je MNL. Má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a celkem čtyři terminály, ve kterých jsou odbavováni pasažéři z domácích i zahraničních letů. Pravidelně je tu obslouženo přes 36,6 milionu cestujících, kteří se do centra města z letiště Manile mohou dostat celkem devíti autobusovými linkami, vlakem, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Levné letenky do Manily z Prahy teď pořídíte za nízké ceny.

Manila
Aktuální kurz: 100 PHP = 45.15
Manila - místní čas: 4:17
Časové pásmo: Asia/Manila (+ 8 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 14.6042, 120.982201
Vzdálenost z Prahy: 9903 km


Do Manily za turistickými cíli

V Manile se nachází mnoho zajímavých míst, která byste měli navštívit. Je tu například historické centrum Intramuros, které je obklopeno starými hradbami, dále pevnost Santiago, prezidentský palác Malacanian, národní muzeum, hrobka Apolinaria Mabini, římskokatolická katedrála a další. Jelikož je Manila na pobřeží, je samozřejmě přístavem. Ve městě se nachází také pět kamenných mostů přes řeku protékající centrem nebo největší park z asijských zemí Luneta. Kupte si levné letenky do Manily z Prahy a leťte se podívat do této destinace za výhodné ceny.

Levné letenky do Manily

Využijte příležitosti a leťte se podívat do exotického ráje, kterým Filipíny bezpochyby jsou. Levné letenky do hlavního města Manily se nyní dají sehnat za výhodné ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Rezervujte si je online a to přímo z pohodlí svého domova. Levné letenky do Manily z Prahy jsou ale žádané zboží, tak příliš neotálejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Manily asi 16 hodin.


Počasí Manila

slunce

27°C

Východ slunce: 6:14

Západ: 18:03

Sobota

slunce

26°C

teplota 28°C 24°C

Neděle

slunce

26°C

teplota 29°C 24°C

Pondělí

slunce

27°C

teplota 29°C 25°C

Úterý

slunce

27°C

teplota 29°C 25°C

Letenka Manila

Manila se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Manila - Filipíny i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Manily.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist