letadlo ico Levné letenky z Prahy na Ninoy Aquino International Airport/Villamor Airbase
v Manila - Filipíny

Mezinárodní letiště Ninoy Aquino International Airport, známé také jako Manila International Airport, se nachází 7 kilometrů jižně od Manily a jeho IATA značení je MNL. Pojmenované je podle senátora, který byl na letišti zavražděn, a jedná se o jediné letiště sloužící oblasti kolem Manily. První letenky si sem pasažéři mohli zakoupit v roce 1948. Ninoy Aquino International Airport má dvě asfaltové příletové a vzletové ranveje, na kterých dosedají letadla s 36,6 miliony cestujícími každý rok. Odbavování tu probíhá v celkem čtyřech terminálech, značených čísly 1, 2, 3 a 4. I vy můžete mít na své letence uvedené mezinárodní letiště Manila, když si koupíte včas levné letenky na toto letiště s odletem z Prahy. Lze to udělat snadno online z pohodlí domova.

Ninoy Aquino International Airport/Villamor Airbase - MNL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do na Filipíny - Manila
Zkratka letiště Ninoy Aquino International Airport/Villamor Airbase v Manila - Philippines je: MNL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MNL
Jednosměrná letenka

MNL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Manily z letiště Ninoy Aquino International Airport

Nejrychleji se z letiště Manila International Airport dostanete do města linkou metra 1, která jezdí jako vlak nad zemí. Podobně snadno a levně lze cestovat autobusem, kdy nemusíte jet jen do Manily, ale také do jiných obcí v okolí. Když nechcete na odvoz čekat a raději si připlatíte za cestu v pohodlí, odchyťte si taxíka, které staví před terminálem, nebo si na letišti Ninoy Aquino International Airport v Manile pronajměte auto. Dopřejte si dovolenou na Filipínách a cestujte za exotikou lacino, stačí mít levné letenky na letiště Manila s odletem z Prahy, které jsou právě teď za akční ceny.

Aktuální kurz: 100 PHP = 44.36
Manila - místní čas: 1:59
Časové pásmo: Asia/Manila (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 14.513821, 121.011965


Levné letenky na letiště Manila International Airport na Filipínách

Užijte si exotickou dovolenou na Filipínách, aniž byste za letenky dali pomalu roční plat, nyní máte možnost cestovat lacino. Právě teď jsou totiž k dostání levné letenky na letiště Ninoy Aquino International Airport v Manile a to přímo s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy na letiště Manila je zhruba 16,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka oslovila, tak příliš dlouho neotálejte a rezervujte si levné letenky na Ninoy Aquino International Airport v Manile z Prahy, dokud jsou za akční ceny.


Počasí Manila

zataženodeštík

29°C

Východ slunce: 5:38

Západ: 18:10

Čtvrtek

zataženodeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Pátek

zataženodeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Sobota

sluncepolojasno

29°C

teplota 31°C 27°C

Neděle

sluncedeštík

28°C

teplota 31°C 27°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

28°C

teplota 29°C 27°C

Levná letenka z Prahy na Ninoy Aquino International Airport/Villamor Airbase
Manila - Filipíny

Letiště Ninoy Aquino International Airport/Villamor Airbase je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Manila - Filipíny, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Ninoy Aquino International Airport/Villamor Airbase najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist