letadlo ico Levné letenky do Davao City

Davao City je nejdůležitějším a největším městem nacházejícím se na ostrově Mindanao, který je druhým největším v souostroví Filipíny. Město leží na jižním pobřeží u zátoky Gulpo ng Dabaw v provincii Davao del Sur a je to v pořadí čtvrté nejlidnatější město na Filipínách. Jeho populace je 1,4 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí 2,2 milionu obyvatel. Centrem Davao City protéká řeka Bankerohan. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu angličtina a filipínština a měnou filipínské peso. Levné letenky do Davao City jsou s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Davao City

Francisco Bangoy International Airport

Zkratka letiště: DVO
Letenky do na Filipíny - Davao City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Davao City

Mezinárodní letiště Francisco Bangoy International Airport známé také jako Davao International Airport má IATA značení DVO a je to nejrušnější letiště na ostrově Mindanao. Otevřeno bylo přibližně v roce 1940 a leží 10 kilometrů severovýchodně od centra. Dnes má letiště v Davao City jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a také jeden zmodernizovaný terminál, ve kterém jsou odbavováni cestujících z domácích i zahraničních destinací. Každý rok je tu odbaveno až 3,4 milionu spokojených pasažérů. Ti se poté z letiště v Davao City do centra města místní dopravou, tedy autobusy, dále taxíky nebo si mohou zapůjčit vlastní auto. Kupte si levné letenky do Davao City a nepromeškejte svou příležitost.

Aktuální kurz: 100 PHP = 43.98
Davao City - místní čas: 21:15
Časové pásmo: Asia/Manila (+ 8 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 7.07306, 125.612778
Vzdálenost z Prahy: 10875 km


Do Davao City za turistickými cíli

V Davao City se určitě jděte podívat do římskokatolické arcidiecéze, která sídlí v kostele San Pedro, v překladu Svatého Petra, který je místním patronem. Dále se tu nachází japonské historické památky, jako je japonský tunel používaný během druhé světové války, japonský hřbitov a plantáže Furukawa Fiber Plant. Kulturní zážitky můžete v Davao City načerpat ve folklórním muzeu, filipínsko-japonském muzeu nebo davaoském muzeu. Jelikož se město nachází na pobřeží, můžete se tu také vykoupat a užít si vodních atrakcí a radovánek na písečných plážích. Vydejte se také k nejvyšší hoře Filipín Mount Apo, které leží nedaleko města. Akční letenky do Davao City jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Levné letenky do Davao City

Dopřejte si letos luxusní dovolenou a leťte za nízké ceny na Filipíny. Levné letenky do Davao City jsou teď s odletem z Prahy a navíc za naprosto výhodné ceny. Nemusíte vůbec navštívit Manilu. Průměrná doba letu je z Prahy do Davao City zhruba 16 hodin, přičemž levné letenky do Davao City si lze objednat online z pohodlí domova. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě na nic nečekejte a zabookujte si levné letenky do Davao City z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Davao City

sluncepolojasnodeštík

27°C

Východ slunce: 5:51

Západ: 17:49

Sobota

zataženo

27°C

teplota 29°C 25°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

27°C

teplota 29°C 25°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

27°C

teplota 29°C 25°C

Úterý

sluncedeštík

26°C

teplota 28°C 24°C

Středa

zataženodeštík

27°C

teplota 28°C 26°C

Letenka Davao City

Davao City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Davao City - Filipíny i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Davao City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist