letadlo ico Levné letenky do Zamboanga City

Zamboanga City je město nacházející se na ostrově Mindanao na Filipínách. Leží v jihozápadním cípu ostrova ve stejnojmenném regionu a provincii. Zamboanga City má přes 800 000 obyvatel, což z něho dělá šesté nejlidnatější město na Filipínách, zároveň je také třetí největší svou rozlohou. Známé je pod jménem Jambangan či pod přezdívkou „Asijské latinské město“. Úředním jazykem je tu filipínština a angličtina, měnou filipínské peso. Levné letenky do Zamboanga City z Prahy pořídíte za nízké ceny, tak moc dlouho neváhejte.

Letenky Praha - Zamboanga City

Zamboanga International Airport

Zkratka letiště: ZAM
Letenky do na Filipíny - Zamboanga City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Zamboanga City

Mezinárodní letiště Zamboanga International Airport má IATA značení ZAM a nachází se asi 2 kilometry západně od centra Zamboanga City. Jedná se o třetí nejzaměstnanější letiště na Filipínách. Skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jednoho terminálu, kudy každý rok projde přes 904 000 cestujících. Pasažérem se můžete stát i vy, když si koupíte levné letenky do Zamboanga City z Prahy. Doprava do města je z letiště v Zamboanga City zajištěna autobusovými linkami a taxíky.

Aktuální kurz: 100 PHP = 44.36
Zamboanga City - místní čas: 0:40
Časové pásmo: Asia/Manila (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 6.91348, 122.069611
Vzdálenost z Prahy: 10651 km


Do Zamboanga City za turistickými cíli

V Zamboanga City se nachází mnoho zajímavých míst, kam byste se určitě měli jít podívat. Jedná se například o pevnost Pilar Fort, pocházející ze 17. století, která je hlavní historickou památkou města, městský park Pasonanca Park, ve kterém je najdete sochu Jardin Maria Clara Lobregata, Pettit Barracks, ostrov Great Santa Cruz Island, náměstí Plaza del Pilar a přírodní park Pasonanca Natural Park, ve kterém je vodopád. Město má také mnohé veřejné pláže, kde se můžete opalovat a pak si zaplavat v teplém oceánu. Užijte si tu pravou dovolenou u moře v této destinaci, musíte si jen objednat levné letenky do Zamboanga City z Prahy.

Levné letenky do Zamboanga City

Dopřejte si exotickou dovolenou a leťte se podívat na Filipíny, teď vás to vyjde lacino. Můžete si totiž snadno rezervovat levné letenky do Zamboanga City, které jsou s odletem z Prahy a užít si dovolenou v této destinaci. Průměrná doba letu je z Prahy do Zamboanga City asi 21 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si levné letenky do Zamboanga City z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Letenka Zamboanga City

Zamboanga City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Zamboanga City - Filipíny i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Zamboanga City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist