letadlo ico Levné letenky do Na Palawan
Filipíny

Palawan neboli oficiálně Provincie Palawan je ostrov nacházející se v jihovýchodní části Asie. Ze západu omývá břehy Palawanu Jihočínské moře, z východu Suluské moře. Na ostrově žije přibližně 770 000 obyvatel, z toho 222 000 lidí se nachází v hlavním městě ostrova Puerto Princesa. Úředním jazykem na ostrově Palawan je filipínština a angličtina, domluvit se tu lze i španělštinou nebo arabštinou a dalšími. Měnou je filipínské peso. Časové pásmo ostrova Palawan je +8 hodin. Kupte si levné letenky na ostrov Palawan s odletem z Prahy a užijte si svou dovolenou v tropickém ráji.

Letenky Palawan

Podnebí na ostrově Palawan

Celý ostrov kromě východního pobřeží má tropické klima, kdy se tu střídá šest měsíců suchého a šest měsíců deštivého období. Na východním pobřeží trvá období sucha jen jeden až tři měsíce a po zbytek roku zde prší. Přívalové deště trvají na ostrově Palawan mezi červencem a srpnem. V průběhu roku se zde teploty neustále udržují kolem 30°C. Levné letenky na Palawan si pořiďte spíše mimo letní měsíce.

Aktuální kurz: 100 PHP = 44.48


Na Palawan za turistickými cíli

Na Palawanu se nachází národní park Puerto-Princesa Subterranean River National Park, který zahrnuje také nejdelší podzemní řeku na světě, která ústí přímo do moře. Tento park byl v roce 1999 zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Důležitou památkou je také jeskyně Tabon, ve které byly nalezeny jedny z nejstarších lidských pozůstatků v celé Asii. Jsou staré přes 22 000 let. Kromě toho můžete na ostrově Palawan odpočívat, relaxovat či se při pobřeží potápět. V tropickém ráji El Nido na severu ostrova je možné provozovat Island Hopping. Palawan je oblíbenou turistickou destinací pro své písečné pláže a čistou vodu. Kupte si levné letenky na Palawan s odletem z Prahy a vyrazte do tohoto tropického ráje hned zítra.

Levné letenky na Palawan        

Chcete si užít exotickou dovolenou a utratit přitom velmi málo z vaší výplaty? Tak si pořiďte levné letenky na ostrov Palawan, který se nachází na Filipínách. Letenky na Palawan jsou s odletem z Prahy a zároveň si je lze rezervovat snadno a rychle online. Průměrná doba letu na Palawan je přibližně 15 hodin. Kupte si levné letenky na ostrov Palawan co nejdříve.

Letenka Palawan

Palawan a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Palawan snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Na Palawan vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist