letadlo ico Levné letenky do Lapu-Lapu City (Cebu City)

Filipínský ostrov Cebu je skvělou destinací pro milovníky přírody i památek a hlavně šnorchlování a potápění. Navštivte například Fort San Pedro, který byl postaven v 16. století španělskými kolonizátory, nebo prohlédněte si nedalekou horu Osmeña Peak s panoramatickým výhledem na celé město. Levné letenky z Prahy do Cebu Vám umožní zažít jedno z nejlepších šnorchlování a potápění na celém světě.

Letenky Praha - Lapu-Lapu City (Cebu City)

Mactan-Cebu International Airport

Zkratka letiště: CEB
Letenky do na Filipíny - Lapu-Lapu City (Cebu City)

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cebu

Mezinárodní letiště Mactan-Cebu International Airport (CEB) se nachází asi 20 km od centra města Cebu. Z letiště lze cestovat autobusem, taxíkem nebo soukromým vozem. Autobusy jezdí každý den od 6:00 do 21:00 hodin a cesta trvá asi 45 minut. Taxislužby jsou k dispozici 24 hodin denně a cesta trvá asi 30 minut. Soukromé vozy lze rezervovat pomocí online služby nebo prostřednictvím hotelu.

Lapu-Lapu City (Cebu City)
Aktuální kurz: 100 PHP = 39.4
Lapu-Lapu City (Cebu City) - místní čas: 0:47
Časové pásmo: Asia/Manila (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 10.31667, 123.949997
Vzdálenost z Prahy: 10477 km


Cebu na Filipínách

Cebu na Filipínách je jedno z nejkrásnějších míst v celé Asii. Nachází se tu nespočet překrásných pláží, historických památek a sluníčka. Navštivte místní trhy, prozkoumejte okolí a užijte si skvělé jídlo. Koupit levné letenky z Prahy do Cebu na Filipínách je snadnější než se může zdát.

Letenky do ostrov Cebu na Filipínách

Zaleťte si exotickou dovolenou, kde je plno překrásných pláží, historických památek a úžasného počasí. Letenky do Cebu na Filipínách jsou oblíbené a tak relativně cenově dostupné. Rezervujte si letenky ještě dnes a užijte si to nejlepší z Filipín!


Letenka Lapu-Lapu City (Cebu City)

Lapu-Lapu City (Cebu City) se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lapu-Lapu City (Cebu City) - Filipíny i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lapu-Lapu City (Cebu City).

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace