letadlo ico Levné letenky do Angeles City

Angeles City je město nacházející se v provincii Pampanga na Filipínách. Název města je odvozen od španělského El Pueblo de los Ángeles, což v překladu znamená „Město andělů“. V Angeles City žije přes 326 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu filipínština a angličtina. Určitě se tu ale zvládnete domluvit i španělštinou. Měnou je v Angeles City filipínské peso. Do této destinace se nyní prodávají levné letenky z Prahy, tak nepropásněte svou příležitost.

Letenky Praha - Angeles City

Diosdado Macapagal (Clark) International Airport

Zkratka letiště: CRK
Letenky do na Filipíny - Angeles City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Angeles City

Mezinárodní letiště Clark International Airport dříve známé také jako Diosdado Macapagal International Airport leží 2 kilometry severně od Angeles City a asi 80 kilometrů severozápadně od hlavního města Filipín Manily. Letiště bylo otevřeno v roce 1919 a nese označení CRK. Má dvě betonové vzletové a příletové dráhy a jeden terminál, kde je ročně odbaveno 1,2 milionu pasažérů. A vy můžete být jedním z nich, protože letenky na Clark International Airport se teď prodávají levně. V budoucnosti mají být postaveny další dva terminály. Dostupnost do města je z letiště zajištěna autobusy a taxíky.

Aktuální kurz: 100 PHP = 44.36
Angeles City - místní čas: 0:42
Časové pásmo: Asia/Manila (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 15.15, 120.583328
Vzdálenost z Prahy: 9829 km


Do Angeles City za turistickými cíli

V Angeles City je mnoho míst, která stojí za vaši návštěvu. Mezi ně patří například pevnost Stotsenburg, Salakot Arch, Old Pamintuan Residence, která sloužila jako sídlo první filipínské vlády, kostel Holy Rosary Church nebo Angeles City Hall. V Angeles City je velký počet památek a také krásných přírodních míst, určitě tedy s rezervací levných letenek z Prahy do Angeles City neváhejte.

Levné letenky do Angeles City

Vydejte se na dovolenou na exotické Filipíny, do této destinace se teď prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy, tak nepromarněte svou příležitost. Levné letenky si můžete pořídit kdykoliv online. Průměrná doba letu do Angeles City na Filipínách je z Prahy 17 hodin, které můžete strávit v pohodlném letadle. Rezervujte si své levné letenky s odletem z Prahy do Angeles City ještě dnes.


Letenka Angeles City

Angeles City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Angeles City - Filipíny i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Angeles City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist