letadlo ico Levné letenky do Bohol
Filipíny

Bohol je ostrov a provincie nacházející se v regionu Střední Visayas v Pacifiku v souostroví Filipíny. Jedná se o desátý největší ostrov Filipín. Na ostrově Bohol žije 1,2 milionu lidí. Hlavním městem ostrova je Tagbilaran, kde bydlí kolem 100 000 obyvatel. Úředními jazyky na Boholu je cebuánština, dialekt boholano, angličtina a filipínština a jako měna tu platí filipínské peso. Časové pásmo Boholu je +8 hodin. Kupte si levné letenky na ostrov Bohol a užijte si dovolenou v tropickém ráji.

Letenky Bohol

Podnebí na Boholu

Klima na Boholu je ovládané dvěma monzuny. Severovýchodní monzun tu trvá od listopadu do dubna a až na příležitostné deště se jedná o nejmírnější období roku. Průměrné denní teploty se pohybují kolem 28°C. Během letní sezóny tu má vliv jihozápadní monzun, trvající od srpna do října, který s sebou přináší vlhkost a velmi vysoké teploty. Levné letenky na Bohol z Prahy si objednávejte nejlépe na podzim.

Aktuální kurz: 100 PHP = 44.7


Na Bohol za turistickými atrakcemi

Na ostrov Bohol se jezdí především kvůli bílým písečným plážím, čistému moři a vodním sportům. Nedaleko hlavního města Tagbilaran se nachází potápěčská lokalita, která patří mezi deset nejlepších na světě. Turistickým lákadlem jsou také zdejší Čokoládové hory, které jsou tvořeny vápencem. Svůj název dostaly podle toho, že během léta hnědou. Až vás omrzí ležení na pláži, zkuste se projít do lesů, kde se můžete setkat i se světově známým Nártounem filipínským. Neváhejte a kupte si letenky na ostrov Bohol ještě dnes.

Levné letenky na ostrov Bohol

Leťte na dovolenou na Filipíny. Levné letenky na Bohol jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze klidně hned teď na této stránce. Kupte si levné letenky na ostrov Bohol z Prahy, dokud ještě nějaké jsou. Průměrná doba letu na ostrov Bohol je 15 hodin.

Letenka Bohol

Bohol a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Bohol snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Bohol vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist