letadlo ico Letenky do Kolumbie
Colombia

Kolumbie je stát nacházející se na severu Jižní Ameriky. Jako jediný stát v Jižní Americe je omýván jak Atlantským tak Tichým oceánem. Celkový počet obyvatel Kolumbie je přibližně 48 milionů, z toho 7,8 milionu lidí žije v hlavním městě Bogotě. Úředním jazykem země je španělština a měnou kolumbijské peso. Do Kolumbie lze nyní cestovat s levnými letenkami.

Aktuální kurz: 10000 COP = 56.88


Letiště Kolumbie

Oblasti

Podnebí v Kolumbii – kdy koupit letenku do Kolombie

Kolumbijci klima své země rozdělují podle nadmořské výšky. Pod 1000 m. n. m se průměrná teplota udržuje nad 24°C. V tomto pásu leží až 80% země, ale lidé nejvíce žijí v rozmezí 1000 – 2000 m. n. m., kde jsou teploty od 17 - 24°C. Dalším pásem jsou potom hory, kde je chladněji a nakonec nejvyšší špičky hor, kde je celoročně sníh. Jelikož teploty jsou stabilní, záleží jen na vás, na kdy si levné letenky objednáte.

Do Kolumbie za turistickými cíli

Kolumbie je země, která toho má opravdu hodně co nabídnout. Kromě exotické a skoro nedotčené přírody se tu dá najít ale také mnoho zajímavých památek. Symbolem hlavního města Bogoty je hora Monserrate, na které stojí i kostel. V centru města stojí za návštěvu například Plaza de Bolivar, Gold Museum nebo katedrála. Turisticky přitažlivá místa jsou ale i v Cordobě, Leticii, Neivě nebo Tunje, kam se dají také sehnat levné letenky. A až budete z chození po památkách unavení, zkuste si odpočinout u skvělé kolumbijské kávy.

Za přírodou do Kolumbie letecky

Na území Kolumbie se nachází deštný prales, kterým protéká řeka Amazonka a Orinoco. Z 350 druhů savců je jich skoro třetina endemického charakteru. Potkat se tu můžete například s ocelotem, medvědem brýlatým, jaguárem nebo tapírem. I květiny jsou v Kolumbii velmi početně zastoupené. Jen orchidejí je tu přes tři tisíce druhů – přičemž právě tato květina je národním symbolem.

Levné letenky do Kolumbie

Do exotické Jižní Ameriky se nyní prodávají letenky za nízké ceny a s odletem z Prahy. Pokud toužíte po návštěvě Kolumbie, určitě si levné letenky online rezervujte, co nejdříve, dokud ještě jsou. Let z Prahy do Kolumbie trvá zhruba 14 hodin a 15 minut.

Kolumbie

Kolumbie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kolumbie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist