letadlo ico Levné letenky do Bucaramanga

Bucaramanga je hlavní město kolumbijského departmentu Santander, který leží na severovýchodě země asi 100 kilometrů západně od hranice s Venezuelou. Město má přezdívku La Ciudad de Los Parques, tedy „Město parků“ a La Ciudad Bonita de Columbia tedy „Kolumbijské krásné město“. S jedním milionem obyvatel v centru je to osmé nejlidnatější město Kolumbie. Úředním jazykem je tu španělština a měnou kolumbijské peso. Bucaramangou protéká řeka Río de Oro. Leťte se podívat do této destinace, stačí si včas zamluvit levné letenky do Bucaramangy z Prahy.

Letenky Praha - Bucaramanga

Palonegro Airport

Zkratka letiště: BGA
Letenky do Kolumbie - Bucaramanga

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bucaramange

Mezinárodní letiště Palonegro International Airport leží ve městě Lebrija asi 30 kilometrů západně od Bucaramangy. Pojmenované je podle nedaleké oblasti a jeho IATA značení je BGA. Nyní je to osmé největší letiště v Kolumbii, přičemž každý rok je tu odbaveno přes 880 000 obyvatel. Letiště v Bucaramanga má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu, na které dosedají letadla z mezinárodních i domácích destinací a jeden terminál pro pasažéry. Do centra města se z letiště Bucaramanga dostanete místní dopravou. Neváhejte a kupte si levné letenky do Bucaramangy z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 10000 COP = 59.21
Bucaramanga - místní čas: 1:44
Časové pásmo: America/Bogota (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 7.12539, -73.119797
Vzdálenost z Prahy: 9225 km


Do Bucaramangy za turistickými cíli

V Bucaramange najdete mnoho zajímavých míst, která stojí za vaši návštěvu. V centru města jsou koloniální budovy, jako je například kostel San Laureano a kaple Dolores Chapel, dům Bolivar a dům Louis Peru de Lacroix. Jelikož město Bucaramanga je považována za město parků, najdete tady spoustu městské zeleně a v Voladero the Eagles, vzdálené jen 15 minut od města, si můžete vyzkoušet paragliding. Krásné památky, města a přírodu hledejte také v okolí Bucaramanga, jedná se třeba o národní park Chicamocha a města Giron, Socorro a Barichara. Levné letenky do Bucaramangy z Prahy seženete za nízké ceny.

Levné letenky do Bucaramangy

Dopřejte si exotickou luxusní dovolenou za nízké ceny, třeba do Kolumbie. Levné letenky do Bucaramangy jsou s odletem z Prahy, navíc si je lze klidně hned teď rezervovat online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Bucaramangy 16 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak se moc dlouho nerozmýšlejte, protože levné letenky do Bucaramangy z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Bucaramanga

sluncepolojasno

25°C

Východ slunce: 6:04

Západ: 18:04

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

25°C

teplota 28°C 20°C

Pátek

zataženoMrholení

24°C

teplota 27°C 20°C

Sobota

sluncepolojasnodeštík

24°C

teplota 27°C 21°C

Neděle

zataženodeštík

25°C

teplota 27°C 21°C

Letenka Bucaramanga

Bucaramanga se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bucaramanga - Kolumbie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bucaramanga.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist