letadlo ico Levné letenky do Florencia

Florencia je hlavní město departmentu Caquetá na jihovýchodě Kolumbie v Jižní Americe. Centrem města protéká řeka Caquetá, přičemž samo město za sebou má více než sto let existence – v roce 1902 bylo vytvořeno misionáři. Florencia má přes 160 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí kolumbijským pesem. Kupte si levné letenky do města Florencia v Kolumbii z Prahy a podívejte se do Kolumbie skoro zadarmo.

Letenky Praha - Florencia

Gustavo Artunduaga Paredes Airport

Zkratka letiště: FLA
Letenky do Kolumbie - Florencia

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve městě Florencia

Letiště Gustavo Artunduaga Paredes Airport je veřejné a vnitrostátní a leží asi 3 kilometry jihovýchodně od centra Florencie. Má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeho značení je FLA. Jedním terminálem tu každý rok projde přibližně 60 000 cestujících. Buďte jedním z nich i vy, stačí si koupit levné letenky do Florencie. Doprava do města je z letiště Florencia zajištěna místní dopravou, taxíky nebo vypůjčeným autem z půjčovny.

Aktuální kurz: 10000 COP = 59.99
Florencia - místní čas: 0:36
Časové pásmo: America/Bogota (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 1.61438, -75.606232
Vzdálenost z Prahy: 9872 km


Do Florencia za turistickými cíli

Město je poklidnou destinací, kde můžete relaxovat a načerpat síly. Do okolních lesů a hor můžete vyrazit za turistickou a divokou přírodou. Až se vám příroda omezí, kulturně se vyžijte v centru Florencia, kde najdete katedrálu Nuestra Señora de Lourdes, dále několik muzeí a uměleckých galerií. Poznejte poklidnou atmosféru zdejšího města, s levnými letenkami do Florencia z Prahy na to máte.

Levné letenky do Florencia

Chcete letět do Jižní Ameriky, ale obáváte se drahých letenek? S levými letenkami do Florencie v Kolumbii už nemusíte. Levné letenky do Florencie jsou s odletem přímo z našeho hlavního města a snadno si je můžete objednat online. Doba letu do Florencie z Prahy je asi 17 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Kupte si levné letenky do Florencia z Prahy ještě dnes.


Počasí Florencia

sluncepolojasnoMrholení

28°C

Východ slunce: 6:13

Západ: 18:18

Pátek

sluncepolojasnoMrholení

29°C

teplota 33°C 23°C

Sobota

zataženoMrholení

27°C

teplota 31°C 23°C

Neděle

zataženoMrholení

26°C

teplota 29°C 23°C

Pondělí

zataženodeštík

27°C

teplota 31°C 23°C

Letenka Florencia

Florencia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Florencia - Kolumbie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Florencia.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist