letadlo ico Levné letenky do Cali

Cali oficiálně Satiago de Cali je hlavním městem kolumbijského departmentu Valle del Cauca, ležícího na jihozápadě země, kde je Cali největší metropolí. Cali leží na západním břehu řeky Cauca asi 100 kilometrů východně od pobřeží Tichého oceánu a s přibližně 2,3 miliony obyvatel je to třetí největší město v Kolumbii. Rozlohou se potom řadí na druhé místo v seznamu. Úředním jazykem je tu španělština a měnou kolumbijské peso. Užijte si tu pravou dovolenou, když budete mít levné letenky do Cali z Prahy, cesta do Kolumbie vás vyjde lacino.

Letenky Praha - Cali

Alfonso Bonilla Aragon International Airport

Zkratka letiště: CLO
Letenky do Kolumbie - Cali

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cali

Mezinárodní letiště Alfonso Bonilla Aragón International Airport, známé také jako Palmaseca International Airport, má IATA značení CLO a nachází se asi 20 kilometrů severovýchodně od Cali. Je to třetí největší kolumbijské letiště. Letiště v Cali leží mezi horami a skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Cestující jsou tu od roku 1971, kdy bylo letiště otevřeno, odbavováni v jednom terminálu. Každoročně jich tu projde přes 4,7 milionu. Letiště v Cali je spojeno s městem autobusovými linkami a sítí taxíků. Kromě toho si můžete na letišti v Cali půjčit auto a vyrazit za vlastními cíli. Levné letenky do Cali jsou nyní s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 10000 COP = 59.19
Cali - místní čas: 20:24
Časové pásmo: America/Bogota (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 3.43722, -76.522499
Vzdálenost z Prahy: 9782 km


Do Cali za turistickými cíli

Cali má nádherné historické centrum, kde se nachází velký počet památek. Hlavním náměstím je Plaza de Caicedo, dále je tu náměstí svatého Františka s kostelem, kostel Ermita, Juanchito, Farallones de Cali, kostel San Antonio, Sebastian de Belalcazar´s monument a velký a starý strom Ceiba Tree. Cali má také svou zoologickou zahradu a několik městských parků, jako je například San Antonio Park a Parque del perro. Všechny tyto památky a místa můžete snadno vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Cali z Prahy.

Levné letenky do Cali

Pokud vás láká dovolená v Jižní Americe, vyzkoušejte levné letenky do kolumbijského města Cali. Levné letenky do Cali z Prahy jsou nyní za akční ceny, takže se je opravdu vyplatí objednat. Lze to udělat snadno a rychle online z pohodlí vašeho domova. Levné letenky do Cali z Prahy jsou na trhu žádaným zbožím, proto, pokud vás tato nabídka zaujala, si je neváhejte zabookovat hned teď, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Cali 14 hodin.


Počasí Cali

zataženoMrholení

26°C

Východ slunce: 6:00

Západ: 18:11

Pátek

zataženoMrholení

24°C

teplota 28°C 20°C

Sobota

zataženoMrholení

23°C

teplota 25°C 20°C

Neděle

zataženodeštík

25°C

teplota 31°C 19°C

Pondělí

zataženodeštík

25°C

teplota 31°C 20°C

Letenka Cali

Cali se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cali - Kolumbie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cali.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist