letadlo ico Levné letenky do Barranquilla

Barranquilla je nejdůležitější kolumbijský přístav na pobřeží Karibského moře a důležité centrum. Nachází se v karibském regionu v departmentu Atlántico na severu Kolumbie a to na západním břehu řeky Magdaleny. Barranquilla má celkem 1,1 milionu obyvatel, což z něho dělá čtvrté největší město v Kolumbii. V metropolitní oblasti žije dalších 1,2 milionu lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou kolumbijské peso. Užijte si dovolenou v Kolumbii, cesta vás vyjde lacino, když si včas rezervujete levné letenky do Barranquilly z Prahy.

Letenky Praha - Barranquilla

Ernesto Cortissoz International Airport

Zkratka letiště: BAQ
Letenky do Kolumbie - Barranquilla

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Barranquille

Mezinárodní letiště Ernesto Cortissoz International Airport má IATA značení BAQ a nachází se přibližně 7 kilometrů jižně od centra města v předměstské obci Soledad. Založeno bylo v roce 1979 a pojmenované je po průkopníkovi kolumbijského letectví. Jedná se o jedno z nejdůležitějších letišť na severu země. Letiště v Barranquille má jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu a také jeden terminál, kde je každý rok obslouženo přes 1,7 milionu spokojených cestujících. Doprava do města je z letiště v Barranquille zajištěna formou autobusů a taxíků. Kupte si levné letenky do Barranquilly z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 10000 COP = 59.19
Barranquilla - místní čas: 20:46
Časové pásmo: America/Bogota (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 10.96389, -74.796387
Vzdálenost z Prahy: 9019 km


Do Barranquilly za turistickými cíli

V Barranquille se nachází mnoho zajímavých míst, kam byste se určitě měli podívat, pokud sem poletíte na dovolenou. Jedná se o přístav Puerto Columbia, který byl postaven na konci 19. století, na Bocas de Ceniza, kde se můžete nalodit a užít si cestu po řece Magdaleně a do nedaleké bažiny, zoologickou zahradu se zástupci kolumbijské fauny i flory, oblast Teatro Amira de la Rosa, kde najdete Casa del Carnaval Colosseum, Coliseo Humberto Perea a Abajo. Město má také velký počet muzeí, která stojí za to vidět. Až budete mít památek dost, zajděte se na některou veřejnou pláž a vyzkoušejte koupání v teplém Karibském moři. Rezervujte si levné letenky do Barranquilly z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Barranquilly

Udělejte si dovolenou do daleké destinace a leťte se podívat do exotické Kolumbie, letenky vás vyjdou lacino. Levné letenky do Barranquilly jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, přičemž objednat si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Barranquilly asi 15 hodin. Zabookujte si levné letenky do Barranquilly z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Barranquilla

zataženodeštík

30°C

Východ slunce: 5:48

Západ: 18:10

Pátek

zataženoMrholení

29°C

teplota 32°C 26°C

Sobota

zataženoMrholení

25°C

teplota 26°C 24°C

Neděle

zataženodeštík

28°C

teplota 31°C 25°C

Pondělí

zataženodeštík

29°C

teplota 32°C 26°C

Letenka Barranquilla

Barranquilla se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Barranquilla - Kolumbie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Barranquilla.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist