letadlo ico Levné letenky do Armenia

Armenia je hlavní město kolumbijského departmentu Quindio na západě země. Nachází se 190 kilometrů severně od Cali, 275 kilometrů západně od Bogoty a 260 kilometrů jižně od Medellínu. Leží tedy mezi třemi největšími městy Kolumbie. Armenia má necelých 300 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou je kolumbijské peso. Rezervujte si levné letenky do Armenie s odletem z Prahy a podívejte se do Kolumbie.

Letenky Praha - Armenia

El Eden International Airport

Zkratka letiště: AXM
Letenky do Kolumbie - Armenia

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Armenii

Mezinárodní letiště El Edén International Airport leží v obci La Tebaida asi 15 kilometrů jihozápadně od centra Armenie. Každý den tu přistávají vnitrostátní, ale také mezinárodní lety a to na jedné asfaltové příletové a vzletové dráze. Lidé jsou tu odbavování v jednom terminálu se třemi domácími a jednou mezinárodní bránou. I vy můžete být jedním z 350 000 cestujících, kteří jsou na letišti El Edén odbaveni, stačí si koupit levné letenky do Armenie. Do centra města se dostanete taxíkem, autem nebo autobusem.

Aktuální kurz: 10000 COP = 59.45
Armenia - místní čas: 5:30
Časové pásmo: America/Bogota (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 4.53389, -75.681107
Vzdálenost z Prahy: 9628 km


Do Armenie za turistickými cíli

Hlavní turistickou atrakcí v Armenii je Colombian National Coffee Park, kde jsou připraveny akce pro všechny věkové kategorie. Kolumbie je známá pro svou výtečnou kávu a tu si zde můžete dopřát v nejrůznějších podobách. Oblíbeným cílem je také Panaca Park, který je zaměřený zemědělsky, ale turisté si tu mohou vychutnat blízkost nejen přírody, ale také zdejších zvířat. V okolí města Armenia je také krásná příroda, do které můžete vyrazit na procházku, až si rezervujete levné letenky do Armenie s odletem z Prahy.

Levné letenky do Armenie

Chcete se podívat do Kolumbie, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože s levnými letenkami do města Armenia můžete letět i vy a to klidně už zítra. Levné letenky do Armenie jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Armenie z Prahy je přibližně 15 hodiny.


Počasí Armenia

sluncepolojasnodeštík

21°C

Východ slunce: 6:14

Západ: 18:16

Pondělí

zataženodeštík

20°C

teplota 23°C 17°C

Úterý

zataženoMrholení

18°C

teplota 20°C 16°C

Středa

sluncepolojasnoMrholení

21°C

teplota 25°C 16°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

20°C

teplota 24°C 17°C

Letenka Armenia

Armenia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Armenia - Kolumbie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Armenia.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist