letadlo ico Levné letenky do Bogoty

Bogota je hlavní město Kolumbie a také departmentu Cundinamarca zhruba v centrální části státu. Leží v Andách a je to páté největší město na americkém kontinentě. V Bogotě žije přibližně 7,8 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 13,8 milionu lidí. Bogotě se někdy přezdívá jako „Athény Jižní Ameriky“. Úředním jazykem je tu španělština a měnou kolumbijské peso, stejně jako ve zbytku Kolumbie. Kupte si levné letenky do Bogoty s odletem z Prahy a nebudete litovat.

Letenky Praha - Bogota

El Dorado International Airport

Zkratka letiště: BOG
Letenky do Kolumbie - Bogota

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bogotě

Mezinárodní letiště El Dorado International Airport se nachází 15 kilometrů západně od centra Bogoty. Je to nejdůležitější letiště Kolumbie a přitom je řazeno mezi padesát nejrušnějších letišť na světě. Letiště El Dorado v Bogotě má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, jejichž plocha je třetí největší na světě. Letiště bylo otevřeno v roce 1959 a jeho IATA značení je BOG. Dva terminály jsou rozděleny na mezinárodní a domácí lety a každý rok je v nich odbaveno celkem 27,4 milionu pasažérů. I vy se na letiště Bogota můžete podívat s letenkami do Bogoty např. z Prahy. Dostupnost do města je z letiště Bogota do centra Bogoty a dalších měst zajištěna například autobusovými linkami 105, 927, 577 a 702, popřípadě taxíky nebo vypůjčením auta na letišti.

Bogota
Aktuální kurz: 10000 COP = 59.99
Bogota - místní čas: 0:41
Časové pásmo: America/Bogota (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 4.60971, -74.081749
Vzdálenost z Prahy: 9508 km


Do Bogoty za turistickými cíli

Asi nejdůležitějším místem v Bogotě je náměstí Plaza dell Bolívar, které je centrem historické oblasti ve městě. Na tomto náměstí stojí také katedrála Primatial Cathedral of Bogotá, která byla postavená v první polovině 19. století, a národní kapitol Capitolio Nacional. Za pozornost stojí jistě také mrakodrap Torre Colpatria, Casa de la Moneda, koloniální dům  Quinta de Bolivar a park Simon Bolivar Park. S levnými letenkami do Bogoty se můžete do hlavního města Kolumbie podívat snadno a skoro zadarmo.

Levné letenky do Bogoty

Podívejte se do hlavního města Kolumbie díky levným letenkám do Bogoty. S levnými letenkami do Bogoty, které jsou s odletem z Prahy, trvá cesta přibližně 14 hodina a 15 minut. Akční letenky do Bogoty z Prahy jsou žádaným zbožím, proto s jejich rezervací určitě neváhejte a udělejte to, co nejdříve. Levné letenky do Bogoty z Prahy si objednejte online.


Počasí Bogota

sluncepolojasnodeštík

15°C

Východ slunce: 6:09

Západ: 18:09

Pátek

zataženodeštík

17°C

teplota 21°C 12°C

Sobota

zataženodeštík

17°C

teplota 20°C 12°C

Neděle

zataženodeštík

16°C

teplota 20°C 12°C

Pondělí

zataženoMrholení

15°C

teplota 19°C 11°C

Letenka Bogota

Bogota se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bogota - Kolumbie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bogoty.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist