letadlo ico Levné letenky do Tennessee
USA Amerika

Tennessee je stát nacházející se na jihovýchodě USA, jehož západní hranici tvoří řeka Mississippi a východní Apalačské pohoří. Stát se nachází ve vnitrozemí a jedná se o sedmnáctý nejlidnatější stát. Hlavním městem Tennessee je Nashville, ve kterém žije přes 600 000 obyvatel. Největším městem je ale Memphis, ve kterém bydlí o dalších 50 000 lidí víc. Úředním jazykem je v Tennessee angličtina a měnou dolar. Stát zasahuje do dvou časových pásem – první je -5/-4 hodiny a druhé -6/-5 hodin. Kupte si levné letenky do Tennessee a neváhejte.

Letenky Tennessee

Podnebí v Tennessee

Klima v Tennessee je vlhké subtropické. To znamená, že léta jsou tu opravdu horká a vlhká, přičemž teploty se pohybují kolem 32°C. Zimy jsou chladnější a teploty se tu pohybují kolem 5°C. Roční srážky v Tennessee jsou zhruba 1300 mm. Nejsušší období je v rozmezí srpna a října. Levné letenky do Tennessee s odletem z Prahy si kupujte i na podzim, kdy je tu krásná příroda.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43


Do Tennessee za turistickými cíli

V Tennessee je mnoho krásných míst, kam se můžete jít podívat. Mezi nejnavštěvovanější atrakce patří například národní park Great Smoky Mountains, který je od roku 1983 na seznamu UNESCO, Graceland, což byl domov krále Rock 'n' Rollu Elvise Presleyho, ohromné akvárium v Chattanooga a zoo v Memphisu. Zajímavé je také muzeum Parthenon v Nashvillu, státní muzeum Tennessee tamtéž, Sunsphere ve městě Knoxville nebo Rock city Chattanooga. Rezervujte si levné letenky do Tennessee ještě dnes, ať vám tato akce neuteče.

Levné letenky do Tennessee

Podívejte se do Ameriky a navštivte stát Tennessee, který je oblíbenou turistickou destinací. Levné letenky do Tennessee jsou právě teď na trhu, takže byste neměli váhat a včas si je objednat. Jde to i online. Letenky do Tennessee jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Tennessee z Prahy závisí na konkrétním cíli, ale pohybuje se kolem 16 hodin.

Letenka Tennessee

Tennessee a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Tennessee snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Tennessee vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace