letadlo ico Levné letenky z Prahy na Memphis International Airport
v Memphis - USA Amerika

Mezinárodní letiště Memphis International Airport je civilně-vojenské a nachází se 11 kilometrů jihovýchodně od centra Memphisu ve státě Tennessee v USA. Jedná se o jedno z nejrušnějších nákladních letišť v Americe. Otevřeno bylo v roce 1929 a jeho IATA kód je MEM. Memphis International Airport má celkem čtyři betonové vzletové a příletové dráhy a tři terminály. Terminál A má šest bran, terminál B má čtyřicet dva bran a terminál C osmnáct bran. Služeb letiště každý rok využije 3,57 milionu cestujících. I vy můžete nyní cestovat na Memphis International Airport a to tak, že si koupíte levné letenky na letiště Memphis International Airport z Prahy.

Memphis International Airport - MEM

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Memphis
Zkratka letiště Memphis International Airport v Memphis - USA je: MEM

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MEM
Jednosměrná letenka

MEM -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Memphis International Airport

Z Memphis International Airport se do centra města dostanete snadno autobusem. Dále se můžete svézt taxíky, které tu fungují od šesti hodin od rána do 30 minut po příletu posledního letadla. Jízdné vás vyjde na 30 dolarů (2015). Na Memphis International Airport si můžete zapůjčit i auto. Neváhejte a zakupte si letenky na Memphis International Airport s odletem z Prahy. Velmi rychle mizí, tak nepropásněte příležitost.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9
Memphis - místní čas: 7:21
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 35.04218, -89.98157


Levné letenky na letiště Memphis International Airport

Pokud chcete cestovat po světě, nyní se vám nabízí možnost zakoupit si levné letenky na letiště Memphis International Airport. Splňte si svůj sen a podívejte se do Ameriky – s levnými letenkami do Memphisu na to máte. Stačí si je rezervovat snadno a rychle přes internet a letět můžete klidně hned zítra. Průměrná doba letu s levnými letenkami s odletem z Prahy je 16 hodin. Zabookujte si levné letenky na Memphis International Airport z Prahy ještě dnes.


Počasí Memphis

sluncepolojasno

27°C

Východ slunce: 6:50

Západ: 18:53

Úterý

slunce

28°C

teplota 36°C 19°C

Středa

slunce

29°C

teplota 37°C 20°C

Čtvrtek

slunce

29°C

teplota 36°C 21°C

Pátek

slunce

29°C

teplota 36°C 21°C

Sobota

sluncepolojasno

22°C

teplota 23°C 21°C

Levná letenka z Prahy na Memphis International Airport
Memphis - USA Amerika

Letiště Memphis International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Memphis - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Memphis International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace