letadlo ico Levné letenky do Memfisu

Memfis se nachází na jihozápadě státu Tennessee, jehož je hlavním městem, na jihovýchodě USA. Městem protéká řeka Mississippi, na které je tu přístav. Jedná se o největší město na této řece, přičemž se jedná o jedno z nejmladších velkých měst státu Tennessee. V Memphisu žije 646 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Memfis je známý tím, že v roce 1968 tu byl v hotelu Lorraine zastřelen Martin Luther King a roku 1977 byl ve svém domě nalezen mrtvý Elvis Presley. Vydejte se do Memfisu klidně hned zítra a to s levnými letenkami.

Letenky Praha - Memphis

Memphis International Airport

Zkratka letiště: MEM
Letenky do USA - Memphis

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Memphisu

Mezinárodní letiště v Memphisu s kódem MEM leží 11 kilometrů jihovýchodně od centra Memphisu v obci Shelby County. Nachází se tu čtyři vzletové a příletové dráhy a terminály A, B a C. Jedná se o jedno z nejrušnějších nákladních letišť na světě a zároveň je tu také jedna z velkých služeben FedExu Express. Ročně je tu odbaveno 3,57 milionu pasažérů. Dostupnost do města je zajištěna autobusy, taxíky nebo půjčovnami aut. A na toto letiště se teď dají pořídit levné letenky s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.06
Memphis - místní čas: 2:50
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 35.149529, -90.048981
Vzdálenost z Prahy: 7996 km


Do Memphisu za turistickými cíli

Asi největší turistickou atrakcí v Memphisu je dům krále rock and rollu – Elvise Presleyho. Jeho domov Graceland je druhým nejnavštěvovanějším domem v USA po Bílém domě ve Washingtonu. Mezi další zajímavosti patří zdejší chodník slávy, který jen pro hvězdy Memphisu, bývalý hotel Lorraine, kde byl zabit Martin Luther King, muzeum umění, vědecké a historické muzeum Pink Palace a další. Přijeďte se podívat na všechny tyto památky na vlastní oči, s levnými letenkami z Prahy je to snadné.

Levné letenky do Memphisu

Láká vás letět do Ameriky? Dnes si můžete tento sen snadno splnit s levnými letenkami, které se prodávají do Memphisu. Levné letenky z Prahy do Memphisu jsou snadno k dostání, ale jsou rychle pryč, takže si je určitě rezervujte co nejdříve. Průměrná doba letu do této destinace je 16 hodin a kousek.


Počasí Memphis

sluncepolojasno

25°C

Východ slunce: 5:45

Západ: 20:13

Pátek

sluncepolojasno

25°C

teplota 29°C 19°C

Sobota

sluncepolojasno

25°C

teplota 31°C 19°C

Neděle

zataženodeštík

26°C

teplota 31°C 20°C

Pondělí

slunce

24°C

teplota 29°C 19°C

Letenka Memphis

Memphis se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Memphis - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Memfisu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace