letadlo ico Levné letenky do Nashville

Nashville je hlavní město amerického státu Tennessee a krajské středisko Davidson County. Je to druhé největší město Tennessee po Memfisu a čtvrté největší na jihovýchodě USA. Centrem města protéká řeka Cumberland a žije zde přes 660 000 obyvatel. Úředním jazykem v Nashvillu je angličtina a měnou americký dolar. Podívejte se do tohoto města s levnými letenkami do Nashvillu.

Letenky Praha - Nashville

Nashville International Airport

Zkratka letiště: BNA
Letenky do USA - Nashville

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nashvillu

Mezinárodní letiště Nashville International Airport je vojensko-civilní letiště, které leží 12 kilometrů jihovýchodně od Nashvillu. Je to třicáté druhé největší letiště v USA pro osobní přepravu, každý rok tu projde 11,6 milionu pasažérů. Letiště Nashville bylo otevřeno už v roce 1937 a jeho IATA značení je BNA. Má čtyři betonové příletové a vzletové dráhy, kde přistávají letadla z celého světa. Původní název letiště zněl Berry Nashville Field a dnes se tu nachází celkem čtyři terminály. Z letiště Nashville jezdí do města autobusy (například linka 18), taxíky a můžete si také půjčit auto na letišti a vyrazit po vlastní ose. Kupte si levné letenky do Nashvillu a cestujte už zítra.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Nashville - místní čas: 8:57
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 36.16589, -86.784439
Vzdálenost z Prahy: 7716 km


Do Nashvillu za turistickými cíli

Město Nashville je spojeno především s hudbou, za kterou sem turisté jezdí. Známé je například živé vystoupení Grand Ole Opry, které je zároveň nejdéle běžící živé radiové show na světě. Kromě toho sem ale můžete vyrazit také na maraton country hudby Country Music Marathon, CMA Music Festival nebo živé vystoupení na Live on the Green Music Festival či Tennessee State Fair. V Nashvillu najdete také muzea jako je Parthenon nebo Hermitage. Za prohlídku stojí i státní kapitol Tennessee, místní botanická a zoologická zahrada a pevnost Nashborough. Podívejte se s levnými letenkami do Nashvillu z Prahy a poznejte další kousek světa.

Levné letenky do Nashvillu

Chcete letět do Ameriky, ale obáváte se dlouhé cesty a drahých letenek? Tak nyní máte skvělou příležitost, protože s levnými letenkami do Nashvillu nepoletíte dlouho, zároveň poletíte v příjemném letadle a za akční ceny. Levné letenky do Nashvillu jsou s odletem z Prahy a cesta trvá asi 15,5 hodiny. Podívejte z Prahy do Nashvillu co nejdříve.


Počasí Nashville

zataženodeštík

18°C

Východ slunce: 6:11

Západ: 17:45

Středa

zataženo

16°C

teplota 18°C 13°C

Čtvrtek

zataženodeštík

17°C

teplota 22°C 13°C

Pátek

zataženoMrholení

15°C

teplota 17°C 14°C

Sobota

zataženoMrholení

15°C

teplota 17°C 13°C

Neděle

sluncepolojasno

6°C

teplota 7°C 5°C

Letenka Nashville

Nashville se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nashville - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nashville.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace