letadlo ico Levné letenky z Prahy na Nashville International Airport
v Nashville - USA Amerika

Mezinárodní letiště Nashville International Airport budete mít napsané na své letence, pokud se rozhodnete podívat do Nashvillu v Tennessee, jelikož je to hlavní komerční letiště pro tuto destinaci. Najdete ho zhruba 12 kilometrů jihovýchodně od Nashvillu, kde stojí už od roku 1937, přičemž jeho IATA kód je BNA. Mezinárodní letiště Nashville má celkem čtyři betonové příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla s přibližně 12,1 miliony pasažéry na palubě ročně. Ti jsou poté odbavováni v jedné centrální budově terminálu, která se rozděluje na čtyři odbavovací haly značené písmeny A, B, C a D, přičemž hala D je ale nyní uzavřená. Nepromeškejte svou příležitost podívat se do amerického Nashvillu za málo peněz a rezervujte si své levné letenky na letiště Nashville International Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Nashville International Airport - BNA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Nashville
Zkratka letiště Nashville International Airport v Nashville - USA je: BNA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BNA
Jednosměrná letenka

BNA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost centra Nashvillu z letiště

Nejspolehlivější dopravu do centra Nashvillu vám z letiště Nashville zajistí autobusová linka číslo 18, jejíž zastávku naleznete přímo před terminálem. Zároveň vás lístek na autobus vyjde mnohem levněji, než služby taxikářů, které najdete stát před letištěm. Přepravit se ale můžete také svými silami, když se rozhodnete si vypůjčit na letišti auto, tak můžete jet za vlastními cíli. Dopřejte si dovolenou v Americe a poznejte Nashville na vlastní oči, když budete mít zakoupené levné letenky na letiště Nashville z Prahy, vyjde vás taková cesta lacino.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.86
Nashville - místní čas: 4:04
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 36.1195, -86.68416


Levné letenky na letiště Nashville International Airport

Chcete se podívat do Ameriky? Drahých letenek se bát nemusíte, právě teď jsou vám totiž k dispozici levné letenky na mezinárodní letiště Nashville a to s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na letiště Nashville International Airport si můžete snadno a rychle objednat online, nikam pro ně nemusíte, stačí jen párkrát kliknout myší. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Nashville Airport zhruba 14 hodin. Užijte si tu pravou dovolenou v americkém městě Nashville, kam se můžete podívat lacino, když budete mít levné letenky na Nashville Airport.


Počasí Nashville

zataženodeštík

25°C

Východ slunce: 5:35

Západ: 19:52

Pátek

sluncepolojasnodeštík

25°C

teplota 31°C 20°C

Sobota

sluncedeštík

27°C

teplota 33°C 21°C

Neděle

zataženoMrholení

26°C

teplota 32°C 20°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 29°C 21°C

Levná letenka z Prahy na Nashville International Airport
Nashville - USA Amerika

Letiště Nashville International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Nashville - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Nashville International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace