letadlo ico Levné letenky do Knoxville v Tennessee

Město Knoxville se nachází v americkém státě Tennessee a jedná se o krajské město pro oblast Knox County. Knoxville je třetí největší město ve státě a leží na řece Tennessee river. V Knoxvillu žije 180 000 lidí, s metropolitní oblastí toto číslo přesahuje 850 000. Knoxvillu  se někdy přezdívá „Královské město hor“. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar, stejně jako ve zbytku státu. A nyní se do Knoxvillu prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Knoxville v Tennessee

McGhee Tyson Airport

Zkratka letiště: TYS
Letenky do USA - Knoxville v Tennessee

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Knoxvillu

Letiště McGhee Tyson Airport je napůl civilní a napůl vojenské letiště, nacházející se 12 kilometrů jižně od Knoxvillu. Otevřeno bylo již v roce 1927 a jeho kód je TYS. Pojmenováno je podle muže jménem Charles McGhee Tyson, který byl pilotem a ztratil se během první světové války. McGhee Tyson Airport má jednu betonovou a jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu. Jeden terminál tu ročně pojme přes 1,6 milionu cestujících. Dostupnost do města je z letiště McGhee Tyson Airport, kam se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy, zajištěna místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.21
Knoxville v Tennessee - místní čas: 6:33
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 35.96064, -83.920738
Vzdálenost z Prahy: 7558 km


Do Knoxvillu za turistickými cíli

Do Knoxvillu se můžete jet podívat například na Ramsey House, což je dům z 18. století, jehož pán tu provozoval plantáže až do americké občanské války. Ve městě je k vidění druhý nejstarší hřbitov ve státě - Old Gray. Velmi zajímavá je také hora House Mountain, Gay Street, což je ulice v centru Knoxville, stará budova divadla ze 20. let minulého století, presbyteriánský kostel nebo baptistický kostel. Město Knoxville toho může hodně nabídnout, tak neváhejte s rezervací letenek do této destinace.

Levné letenky do Knoxvillu

Do amerického města Knoxville se nyní prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Jestliže se chcete podívat do USA, určitě byste neměli váhat. Levné letenky s odletem z Prahy do Knoxvillu se prodávají skoro za pakatel. Průměrná doba letu do Knoxvillu je 15,5 hodiny. Užijte si příjemnou cestu s levnými letenkami a poznejte americké město Knoxville.


Počasí Knoxville v Tennessee

zataženo

21°C

Východ slunce: 7:28

Západ: 19:24

Pátek

sluncepolojasno

23°C

teplota 30°C 16°C

Sobota

slunce

26°C

teplota 33°C 18°C

Neděle

slunce

25°C

teplota 32°C 17°C

Pondělí

slunce

24°C

teplota 31°C 17°C

Letenka Knoxville v Tennessee

Knoxville v Tennessee se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Knoxville v Tennessee - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Knoxville v Tennessee.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace