letadlo ico Levné letenky do Pensylvánie
USA Amerika

Pensylvánie je stát na východě USA mezi východním pobřežím státu a oblastí velkých jezer. Středem státu se táhne Apalačské pohoří. S 12,7 miliony obyvatel se jedná o šestý nejlidnatější stát USA. V hlavním městě Pensylvánie Harrisburgu žije zhruba 50 000 obyvatel. Mezi nejznámější města Pensylvánie patří Philadelphia, Pittsburgh, Allentown a Erie. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Do Pensylvánie se nyní můžete vypravit s levnými letenkami i vy.

Letenky Pennsylvania

Podnebí v Pensylvánii

Klima v Pensylvánii je velmi různorodé – obecně ale platí, že počasí je tu vlhké a zimy studené. Většina státu má vlhké subtropické podnebí s mírnými léty, směrem na západ se teploty snižují. V Pensylvánii hodně sněží, obzvláště v oblastech okolo města Erie, kde může ročně napadnout až 250 cm. Kromě toho Pensylvánie velmi trpí na tornáda. Vy se ale nemusíte ničeho obávat, až sem s levnými letenkami poletíte, protože na všechno jsou zde místní připraveni.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9


Do Pensylvánie za turistickými cíli

V hlavním městě Harrisburgu lze navštívit například pensylvánský kapitol, baseballový park Metro Bank Park či most Walnut Street Bridge. Mnohem více ale turisty láká Filadelfie, která je důležitá pro americkou historii. V centru můžete navštívit Národní historický park nezávislosti, ve kterém se nachází nejdůležitější budovy města, jako je například Independence Hall (byla tu podepsána Deklarace nezávislosti), Liberty Bell Center se zvonem svobody nebo  Old City Hall. Za návštěvu ale určitě stojí i další pensylvánská města, přičemž do mnoha z nich lze zakoupit levné letenky s odletem z Prahy.

Levné letenky do Pensylvánie

Americká Pensylvánie je velmi oblíbená turistická destinace, kam se nyní prodávají opravdu levné letenky s odletem přímo z Prahy. Pokud i vy chcete letět do Pensylvánie, stačí si letenky za akční ceny snadno a rychle online rezervovat. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Pensylvánie je asi 10 hodin – záleží na cílové destinaci. Rezervujte si levné letenky do Pensylvánie včas.

Letenka Pensylvánie

Pennsylvania a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Pennsylvania snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Pensylvánie vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace