letadlo ico Levné letenky do Pitsburgu

Pittsburgh je město ležící na západě státu Pensylvánie a jedná se o krajské město kraje Allegheny. Je známé také pod přezdívkou „Ocelové město“ a je dvacáté největší v USA. Nachází se na soutoku řek Allegheny a Monongahela River. V centru Pittsburghu žije přes 300 000 obyvatel, ale v metropolitní oblasti je to až 2,3 milionu lidí. Úředním jazykem je v Pittsburghu angličtina a měnou americký dolar. S levnými letenkami se do Pittsburghu podíváte z Prahy a za skvělé ceny.

Letenky Praha - Pittsburgh

Allegheny County Airport

Zkratka letiště: AGC
Letenky do USA - Pittsburgh

Najdi nejlevnější letenku

Arnold Palmer Regional Airport

Zkratka letiště: LBE
Letenky do USA - Pittsburgh

Najdi nejlevnější letenku

Pittsburgh International Airport

Zkratka letiště: PIT
Letenky do USA - Pittsburgh

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Pittsburghu

Hlavním letištěm v Pittsburghu je Pittsburgh International Airport, známé také jako Greater Pittsburgh Airport, které má značení PIT. Je to civilně-vojenské letiště, které leží asi 30 kilometrů západně od centra Pittsburghu. Letiště v Pittsburghu bylo otevřeno už v roce 1952 a dnes má čtyři příletové a vzletové dráhy převážně z asfaltu a betonu. Terminál se skládá ze dvou budov, které jsou propojené podzemní dopravou. Každý rok je na mezinárodním letišti Pittsburghu odbaveno přes 8,1 milionu domácích i zahraničních cestujících. Podívejte se sem i vy s levnými letenkami do Pittsburghu z Prahy. Doprava do města je z letiště v Pittsburghu zajištěna formou městské hromadné dopravy. Zavolat si ale také můžete taxi anebo lze využít služeb půjčoven aut na letišti.

Pittsburgh
Aktuální kurz: 1 USD = 22.93
Pittsburgh - místní čas: 9:45
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.44062, -79.995888
Vzdálenost z Prahy: 6963 km


Do Pittsburghu za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické atrakce v Pittsburghu patří katedrála učení, která je zapsána v registru národních historických památek, kaple Heinz Memorial, postavená v první polovině 20. století v novogotickém francouzském stylu, visutý most Roberto Clemente Bridge, pevnost Duquesne z poloviny 18. století, zhruba stejně stará pevnost Pitt Blockhouse nebo Allegheny County Courthouse, budova z konce 19. století. Až si budete chtít od památek odpočinout, podívejte se do Point State Park, kde najdete i velkou fontánu, nebo do parku Schenley. Je to snadné, stačí si včas objednat levné letenky do Pittsburghu z Prahy a je to.

Levné letenky do Pittsburghu

Chcete vyrazit za poznáním do Pensylvánie za co nejlevnější ceny? Tak využijte příležitosti a kupte si levné letenky do Pittsburghu, které jsou teď k dostání z Prahy. Levné letenky do Pittsburghu jsou za akční ceny a snadno a rychle si je lze objednat online. Průměrná doba letu je z Prahy do Pittsburghu 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Nenechte si ujít svou šanci a leťte s levnými letenkami do Pittsburghu z Prahy.


Počasí Pittsburgh

zataženo

18°C

Východ slunce: 7:11

Západ: 19:11

Středa

zataženo

16°C

teplota 20°C 14°C

Čtvrtek

zataženodeštík

18°C

teplota 24°C 12°C

Pátek

sluncepolojasno

20°C

teplota 26°C 15°C

Sobota

slunce

20°C

teplota 26°C 14°C

Neděle

slunce

15°C

teplota 16°C 14°C

Letenka Pittsburgh

Pittsburgh se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Pittsburgh - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Pitsburgu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace