letadlo ico Levné letenky z Prahy na Pittsburgh International Airport
v Pittsburgh - USA Amerika

Mezinárodní letiště Pittsburgh International Airport je hlavní letiště, které slouží pensylvánskému městu Pittsburgh v USA, od kterého leží přibližně 30 kilometrů západně. Toto vojensko-civilní letiště můžete také najít pod názvem Greater Pittsburgh Airport, přičemž otevřeno bylo už v roce 1952. Jeho IATA značení PIT jistě najdete napsané i na své letence do této destinace. Letiště Pittsburgh se skládá z celkem čtyř příletových a vzletových drah a jednoho betonového heliportu. Každoročně tu napočítají přes 8,1 milionu pasažérů a to z domácích i zahraničních destinací. Ti jsou potom odbavováni ve dvou hlavních budovách, pojmenovaných Landside a Airside terminal. Dopřejte si dovolenou v Americe a poznejte zdejší památky, když budete mít levné letenky na Pittsburgh International Airport z Prahy, vyjde vás to lacino.

Pittsburgh International Airport - PIT

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Pittsburgh
Zkratka letiště Pittsburgh International Airport v Pittsburgh - USA je: PIT

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PIT
Jednosměrná letenka

PIT -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Pittsburgu z letiště

Spojení s městem je z letiště Pittsburgh zajištěno autobusovými linkami, konkrétně spoji číslo 28X a 29, které vás dovezou i do okolních destinací. V budoucnosti je plánovaná výstavba metra. Pokud máte své vlastní plány, tak využijte služeb taxikářů, které vás vyjdou ale podstatně dráž než lístek na hromadnou dopravu. Další možností je si pronajmout na letišti auto. Neváhejte a rezervujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Pittsburgh International Airport s odletem z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9
Pittsburgh - místní čas: 17:48
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.49608, -80.25547


Levné letenky na letiště Pittsburgh International Airport

Podívejte se do Pensylvánie ve Spojených státech amerických a dopřejte si tu pravou americkou dovoleno za málo peněz. Levné letenky na letiště Pittsburgh International Airport jsou vám nyní k dispozici s odletem přímo z Prahy a to za výhodné ceny. Zabookovat si je lze snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli, stačí vám jen párkrát kliknout myší. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Pittsburgh zhruba 12,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte a rezervujte si své levné letenky na letiště Pittsburgh z Prahy ještě dnes.


Počasí Pittsburgh

slunce

21°C

Východ slunce: 5:49

Západ: 20:51

Neděle

zataženo

25°C

teplota 31°C 17°C

Pondělí

sluncepolojasno

29°C

teplota 35°C 22°C

Úterý

zataženo

31°C

teplota 37°C 24°C

Středa

zataženodeštík

32°C

teplota 38°C 25°C

Levná letenka z Prahy na Pittsburgh International Airport
Pittsburgh - USA Amerika

Letiště Pittsburgh International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Pittsburgh - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Pittsburgh International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace