letadlo ico Levné letenky do Filadelfie

Philadelphie leží na soutoku řek Delaware a Schuylkill a je největším městem ve státě Pensylvánie v USA. Philadelphie je pátým největším městem Spojných států amerických. Celkově ve městě žije 1,5 milionu obyvatel, kteří převážně mluví anglicky. Město Philadelphie je důležité především z historického hlediska, jelikož zde byla podepsána Deklarace nezávislosti a vytvořena tu byla i ústava USA. Letenky do Filadelfie se právě teď prodávají levně.

Letenky Praha - Filadelfie v Pensylvánii

Northeast Philadelphia Airport

Zkratka letiště: PNE
Letenky do USA - Filadelfie v Pensylvánii

Najdi nejlevnější letenku

Philadelphia International Airport

Zkratka letiště: PHL
Letenky do USA - Filadelfie v Pensylvánii

Najdi nejlevnější letenku

Wings Field

Zkratka letiště: LOM
Letenky do USA - Filadelfie v Pensylvánii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Filadelfii (2015)

Ve městě Philadelphie jsou nejdůležitější dvě letiště: Philadelphia International Airport a Northeast Philadelphia Airport. Hlavním letištěm pro Filadelfiii je Philadelphia International Airport, které je zároveň největší ve státě Pensylvánie. Letiště má celkem 7 terminálů, které ročně odbaví přes 30 milionů cestujících. Do centra Philadelphie je dobrá dostupnost díky metru, kde lístek koupíte do 8 dolarů, a autobusu, kde vás jízdné vyjde zhruba do 3 dolarů. Druhým letištěm je Philadelphia Airport, ze kterého lze cestovat do města autobusem. S levnými letenkami můžete z Prahy letět i na letiště Philadelphia Municipal Airport.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.66
Filadelfie v Pensylvánii - místní čas: 1:27
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.952339, -75.163788
Vzdálenost z Prahy: 6700 km


Do Philadelphie letecky za turistickými cíli

Bezesporu nejdůležitější památkou města Filadelfie je Zvon svobody neboli Liberty Bell. Zajímavé jsou ale také budova Independence Hall, náměstí Nezávislosti, budova radnice nebo katedrála svatého Pavla a Petra či Čínská čtvrť. Město Philadelphie je také proslaveno díky mnoha filmům a seriálům, po kterých tu můžete najít i takové pozůstatky, jako je například socha Rockyho. Ve Philadelphii je také mnoho muzeí, ze kterých je nejvýznamnější muzeum umění. Navštivte všechna tato místa s levnými letenkami.

Levné letenky do Filadelfie

Cestovat s levnými letenkami do USA je snadné. Do Philadelphie se nyní prodávají letenky za opravdu nízké ceny a s odletem z Prahy. Doba letu do Philadelphie je zhruba 11 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla s letenkami za akční cenu. Zabookujte si levnou letenku ještě dnes.


Počasí Filadelfie v Pensylvánii

sluncepolojasno

14°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 19:42

Sobota

sluncepolojasno

16°C

teplota 20°C 11°C

Neděle

zataženo

12°C

teplota 16°C 8°C

Pondělí

slunce

15°C

teplota 20°C 10°C

Úterý

sluncepolojasno

17°C

teplota 21°C 11°C

Letenka Filadelfie v Pensylvánii

Filadelfie v Pensylvánii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Filadelfie v Pensylvánii - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Filadelfie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace