letadlo ico Levné letenky z Prahy na Philadelphia International Airport
v Filadelfie v Pensylvánii - USA Amerika

Philadelphia International Airport je mezinárodní letiště sloužící městu Filadelfie, od kterého se nachází asi 11 kilometrů jihozápadním směrem. Jedná se o největší letiště ve státě Pensylvánie a jeho IATA značení je PHL. První letenky si na něj cestující mohli zakoupit už v roce 1940. Letiště Philadelphia International Airport má čtyři příletové a vzletové asfaltové ranveje, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři, kterých je každý rok přes 30,7 milionu, jsou potom odbavováni v celkem sedmi terminálech, značených A západní, A východní, B, C, D, E a F. I vy jistě na své letence budete mít název Philadelphia International Airport, když se rozhodnete cestovat do této destinace. Můžete to udělat snadno, kupte si levnou letenku na letiště Philadelphia International Airport přímo z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Philadelphia International Airport - PHL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Filadelfie v Pensylvánii
Zkratka letiště Philadelphia International Airport v Filadelfie v Pensylvánii - USA je: PHL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PHL
Jednosměrná letenka

PHL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Filadelfie z letiště Philadelphia Airport

Nejsnadněji se z letiště Philadelphia International Airport do centra Filadelfie dostanete vlakem. Jízdenka zakoupená ve vlaku vás vyjde na 8 dolarů (2016), při koupi před jízdou 6,5 dolaru. Také si můžete zakoupit denní jízdenku za 12 dolarů. Ještě levněji vás vyjde jízda autobusem. Z letiště Philadelphia International Airport můžete jet linkou 37, 108 či 115 a jízdenka vás vyjde na 2,25 dolaru. Taxi služby jsou nejdražší a zaplatíte za ně 28,5 dolaru. Kromě toho si můžete ještě na Philadelphia International Airport vypůjčit auto a jet si za vlastními cíli. Rezervujte si levnou letenku na Philadelphia International Airport ve Filadelfii z Prahy ještě dnes a budete je mít za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Filadelfie v Pensylvánii - místní čas: 5:32
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.87835, -75.24018


Levné letenky na letiště Philadelphia International Airport

Udělejte si výlet za poznáním do USA a užijte si dovolenou ve Filadelfii za nízké ceny. Právě nyní totiž máte jedinečnou příležitost koupit si levné letenky na letiště Philadelphia International Airport, které jsou s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na letiště Philadelphia Airport ve Filadelfii jsou snadno a rychle dostupné online, rezervovat si je tedy můžete z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Philadelphia International Airport 11,5 hodiny.


Počasí Filadelfie v Pensylvánii

sluncepolojasno

25°C

Východ slunce: 5:31

Západ: 20:31

Pondělí

slunce

28°C

teplota 33°C 22°C

Úterý

slunce

29°C

teplota 35°C 22°C

Středa

sluncepolojasno

29°C

teplota 35°C 23°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

30°C

teplota 35°C 23°C

Levná letenka z Prahy na Philadelphia International Airport
Filadelfie v Pensylvánii - USA Amerika

Letiště Philadelphia International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Filadelfie v Pensylvánii - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Philadelphia International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace