letadlo ico Levné letenky do Harrisburgu

Harrisburg je hlavní město amerického státu Pensylvánie, který leží na severovýchodě USA, a také krajské sídlo pro kraj Dauphin. Leží na jihovýchodě centrální části státu a pokrývá pravý břeh řeky Susquehanna River. Centrum města Harrisburg je domovem pro přibližně 50 000 obyvatel, v metropolitní oblasti jich ale žije přes půl milionu. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Harrisburgu z Prahy si snadno můžete objednat online, takže pro ně nikam nemusíte.

Letenky Praha - Harrisburg v Pensylvánii

Capital City Airport

Zkratka letiště: HAR
Letenky do USA - Harrisburg v Pensylvánii

Najdi nejlevnější letenku

Harrisburg International Airport

Zkratka letiště: MDT
Letenky do USA - Harrisburg v Pensylvánii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Harrisburgu

Harrisburg International Airport je název pro veřejné mezinárodní letiště, sloužící městu Harrisburg, a ležící asi 15 kilometrů východně od centra. Je to třetí nejrušnější letiště pro osobní přepravu v Pensylvánii a jeho IATA značení je MDT. Má pouze jednu asfaltovou příletovou a vzletovou ranvej, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři jsou potom obslouženi v jednom terminálu, kudy jich ročně projde přes 1,1 milionu. Levné letenky do Harrisburgu z Prahy pořídíte teď levně tak neotálejte. Do centra města se z letiště v Harrisburgu dostanete snadno autobusem nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Harrisburg v Pensylvánii - místní čas: 10:17
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.273701, -76.884422
Vzdálenost z Prahy: 6784 km


Do Harrisburgu za turistickými cíli

Poznejte památky Harrisburgu a užijte si luxusní dovolenou díky včasnému rezervování levných letenek do této destinace. Vidět tu můžete občanskou komunitu Fort Hunter, jejíž výstavba byla zahájena v 18. století, národní historickou památku Simon Cameron House, obelisk Dauphin County veteran´s Memorial Obelisk, most Marysville Bridge a státní muzeum Pensylvánie. Dominantou města je státní kapitol Pensylvánie z počátku 20. století. Až přijedete do Harrisburgu, určitě si také něco kupte na jednom z nejstarších dodnes fungujících marketů v USA Broad Street Market. Levné letenky do Harrisburgu z Prahy seženete za výhodné ceny.

Levné letenky do Harrisburgu

Leťte na dovolenou do Pensylvánie, právě teď se totiž dají sehnat opravdu levné letenky do Harrisburgu. Tyto levné letenky do Harrisburgu jsou s odletem přímo z Prahy a rezervovat si je můžete snadno a rychle online. Zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Harrisburgu 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Nepromeškejte svou příležitost a leťte do USA, stačí si včas rezervovat levné letenky do Harrisburgu z Prahy.


Počasí Harrisburg v Pensylvánii

slunce

8°C

Východ slunce: 6:40

Západ: 17:59

Sobota

zataženoMrholení

5°C

teplota 7°C 4°C

Neděle

slunce

11°C

teplota 17°C 4°C

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 19°C 7°C

Úterý

zataženo

12°C

teplota 17°C 7°C

Středa

zataženoMrholení

9°C

teplota 11°C 8°C

Letenka Harrisburg v Pensylvánii

Harrisburg v Pensylvánii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Harrisburg v Pensylvánii - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Harrisburgu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace