letadlo ico Letenky do Indonésie
Indonesia

Indonésie je stát, nacházející se na jihovýchodě Asie a také Oceánie. Skládá se ze čtrnácti tisíc ostrovů, což z ní dělá světově největší ostrovní zemi. Zároveň je také čtvrtou nejlidnatější zemí světa, protože je domovem pro celkem 255 milionů obyvatel. Hlavním městem Indonésie je Jakarta s 10 miliony lidmi, která se nachází na nejlidnatějším ostrově světa Jávě. Úředním jazykem je tu indonéština dále také angličtina a nizozemština. Měnou je indonéská rupie. Indonésie se nachází v časových pásmech +7 až +9 hodin. Kupte si levné letenky do Indonésie s odletem z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1000 IDR = 1.42


Letiště Indonésie

Oblasti

Podnebí v Indonésii

Jelikož Indonésie leží podél rovníku, její podnebí se příliš nemění. Během roku se tu vystřídají dvě období a to období sucha trvající od května do září a období dešťů mezi říjnem a dubnem. Průměrná teplota na pobřeží je 28°C a ve vnitrozemí 26°C. Větry v Indonésii jsou mírné, ale vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 70% až 90%. Levné letenky do Indonésie z Prahy si kupujte na období sucha.

Do Indonésie za turistickými cíli

Turisté do Indonésie míří především kvůli dovolené u moře. Oceán je zde čistý a pláže písečné, na pobřeží jsou navíc mnohé dovolenkové destinace s turistickými atrakcemi. Kromě plavání a opalování tak můžete vyzkoušet potápění ke korálovým útesům, surfování, šnorchlování nebo jachting. V Jakartě se určitě nezapomeňte podívat na největší mešitu v jihovýchodní Asii Istiqlal s ohromnou kopulí, sochu Monas nebo indonéské národní muzeum. V Yogyakartě vás čeká zase chrám, palác nebo muzeum, v Bandungu botanická zahrada. Kromě národních parků a přírodních rezervací můžete v Indonésii vidět některé sopky, jeskyně, jezera nebo hory a vodopády. V Indonésii je mnoho zajímavých míst, tak je navštivte všechny, protože s levnými letenkami do Indonésie z Prahy ušetříte za letenky.

Do Indonésie za přírodou

Indonésie má velmi rozmanitou přírodu, přičemž velká část země je tvořená tropickými deštnými lesy. Při výletu do národních parků nebo rezervací se tak můžete setkat například s asijským slonem, kočkou Temminckovou, tygrem jávským, tygrem sumaterským, nosorožcem sumaterským, tapírem čabrakovým, bantengem, anoem, sambarem či třeba levhartem Diardovým. Zažijte dobrodružství v džungli díky levným letenkám do Indonésie z Prahy.

Levné letenky do Indonésie

Dopřejte si luxusní dovolenou za nízké ceny a podívejte se do Indonésie. Levné letenky do Indonésie se nyní prodávají online a to za naprosto akční ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Indonésie 20 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Indonésie z Prahy jsou velmi žádané, tak si je nezapomeňte objednat včas.

Indonésie

Indonésie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Indonésie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace