letadlo ico Levné letenky do na Jávu
Indonésie

Jáva je ostrov, který byl vytvořen sopečnou činností, nacházející se v Indonésii. Na jihu jsou jeho břehy omývány Indickým oceánem a na severu Jávským mořem. Jedná se o nejlidnatější ostrov na světě, svou rozlohou je ale až na třináctém místě. Na Jávě žije 143 milionů lidí. Hlavním městem Jávy je Jakarta, kde bydlí přes 11 milionů obyvatel. Úředním jazykem Jávy je indonéština, ale mluví se tu také anglicky, nizozemsky nebo jávansky. Měnou je indonéská rupie. Rezervujte si levné letenky na Jávu klidně hned teď.

Letenky Java Island

Podnebí na Jávě

Klima na Jávě je tropické a je ovlivňováno dvěma obdobími – sucha a dešťů. Období vytrvalého pršení trvá od listopadu do března, sucho je tu tedy ve zbývající části roku od dubna do října. Počasí je tu ale stále vlhké a horké. Teploty se po celý rok pohybují kolem 30°C ve stínu, takže se nemusíte obávat, že byste měli na dovolené s levnými letenkami na Jávě ošklivě.

Aktuální kurz: 1000 IDR = 1.42


Na Jávu za turistickými cíli

Na Jávě je toho mnoho k vidění. V hlavním městě Jakartě můžete navštívit například mešitu Istiqlal, která je největší v jihovýchodní Asii, Monas, což je národní monument, který odkazuje na boj o nezávislost Indonésie, dále Indonéské národní muzeum nebo zdejší přístav. Mnoho krásného lze vidět ale například i ve městě Yogyakarta, kde najdete buddhistický chrám Borobudur, zapsaný na seznamu UNESCO, nebo vodní palác Taman Sari. Další krásná místa jsou i v Bandungu, Semarangu nebo třeba Malangu. Kromě toho si na Jávě můžete díky levným letenkám užít čistých pláží s teplým mořem.

Za přírodou na Jávu

Na ostrově Jáva můžete navštívit tropický deštný les nebo skalnatá pobřeží či suché stepi na východním pobřeží. Na Jávě je spousta endemických druhů zvířat, jako je například jávský nosorožec, jávské prase, Banteng, jávský orel, zelení pávi, jávský lutung, jávský leopard, jávský myší jelen a další. Podívat se na ně můžete s levnými letenkami na Jávu.

Levné letenky na Jávu

Na dovolenou do Indonésie, konkrétně na ostrov Jáva, dnes může letět naprosto každý a to díky levným letenkám, které se do této destinace prodávají. Levné letenky jsou s odletem přímo z Prahy a dají se rezervovat snadno a rychle online. Na Jávu se letí asi 16,5 hodiny. Letenky za akční ceny s odletem z Prahy na Jávu ale rychle mizí, tak si je nezapomeňte včas rezervovat.

Letenka Jáva Island

Jáva Island a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Jáva Island snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Jávu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace