letadlo ico Levné letenky do na Sumatru
Indonésie

Sumatra je šestým největším ostrovem na světě a nachází se pod správou Indonésie. Ostrov Sumatra je součástí souostroví Velké Sundy. Největším městem ostrova je Medan, kde žije přes tři miliony obyvatel z celkového počtu 45 miliónů. Dalšími významnými městy jsou Palembang a Pekanbaru, kam se dá letět přímo z Prahy s levnými letenkami. Na Sumatře se mluví indonésky a platidlem je tu indonéská rupie.

Letenky Sumatra

S letenkami na Sumatru za hezkým počasím

Ostrov Sumatra je zhruba ve své půli rozdělen rovníkem. Podnebí je tu tropické, přičemž ostrov je z větší části porostlý deštnými pralesy. Vlhkost vzduchu se pohybuje kolem 80%. I když se na Sumatře mění období sucha a dešťů, teplota je tu v podstatě neměnná a pohybuje se mezi 26-30°C. Ať si tedy levné letenky na Sumatru objednáte kdykoliv, máte jistotu, že budete mít teplo.

Aktuální kurz: 10000 IDR = 15.46


Na Sumatru za turistickými cíly

Ve městě Medanu je možno shlédnout velkou mešitu nebo například vodárenskou věž Tirtanadi, která se na Sumatře dochovala ještě od nadvlády Nizozemí. Nezapomenutelným zážitkem je také setkání s orangutany ve vesničce Bukit Lawang. Za návštěvu dále stojí jezero Toba, které je největší kráterovým jezerem na světě. Uprostřed jezera na ostrově sídlí kmen, který kdysi praktikoval kanibalismus. Už když poletíte s levnými letenkami na Sumatru, jistě si všimnete pásma sopek, táhnoucím se celým ostrovem. I ty se dají s průvodci navštívit a prohlédnout zblízka.

Za přírodou na Sumatru letecky

Sumatra je ze 60% porostlá deštnými pralesy, tudíž se tu vyskytuje velké množství exotických zvířat i rostlin. Jelikož Sumatra dříve byla připojena k Asii, lze tu vidět mnoho asijských živočichů. V přírodě tu je možno vidět například tygry, nosorožce, slony, orangutany nebo levharty. S levnými letenkami na Sumatru se můžete vypravit do džungle za tím pravým dobrodružstvím, kdy budete chtít.

Levné letenky na Sumatru

S levnými letenkami můžete letět přímo z Prahy do tropického ráje na Sumatru. Let s levnými letenkami z Prahy trvá přibližně 18 hodin. Zabookovat si levné letenky na Sumatru je velmi jednoduché, ale neměli byste otálet, protože levné letenky na Sumatru opravdu rychle mizí.

Letenka Sumatra

Sumatra a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Sumatra snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Sumatru vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist