letadlo ico Levné letenky do Denpasar

Denpasar je hlavní město ostrova Bali, které se nachází v Indonésii, na pobřeží moře Bali. Denpasar býval hlavním městem království Badung a dnes je to významná turistická destinace. Ve městě žije přibližně 834 000 obyvatel, kteří tu mluví indonésky a balijsky, přičemž jejich měnou je indonéská rupie. Udělejte si výlet na Bali, určitě si levné letenky do Denpasaru z Prahy ale nezapomeňte včas rezervovat.

Letenky Praha - Denpasar

Ngurah Rai International Airport

Zkratka letiště: DPS
Letenky do Indonésie - Denpasar

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Denpasaru

Mezinárodní letiště Ngurah Rai International Airport je známé také jako Denpasar International Airport, je hlavní letiště ostrova Bali. Leží 13 kilometrů jižně od Denpasaru a je to třetí nejzaměstnanější letiště Indonésie. Pojmenované je po jistém balijském hrdinovi, otevřeno bylo už v roce 1931 a jeho značení je DPS. Letiště Denpasar má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a dva terminály – jeden mezinárodní a jeden domácí. Každý rok je v obou dohromady obslouženo až 15,6 milionů cestujících. Do centra Denpasaru či okolních měst se z letiště Denpasar dostanete autobusy, taxíky nebo vypůjčeným autem. Rezervujte si levné letenky do Denpasaru ještě dnes.

Denpasar
Aktuální kurz: 10000 IDR = 14.86
Denpasar - místní čas: 4:53
Časové pásmo: Asia/Makassar (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: -8.65, 115.216667
Vzdálenost z Prahy: 11513 km


Do Denpasaru za turistickými cíli

Město Denpasar je oblíbeným turistickým cílem pro nádherné písečné pláže, kde se můžete opalovat a popíjet koktejly. Takto klidné vody má například Sanur Beach, naopak vzrušení ze surfování a vln si můžete užít na Serangan Island. V Denpasaru se nachází také velký monument Bajra Sandhi Monument, který byste při své návštěvě Bali neměli vynechat. Dále je zajímavá socha Catur Muka Statue nebo monument na náměstí Puputan Square. Levné letenky do Denpasaru jsou rychle vyprodané, tak s jejich rezervací neváhejte.

Levné letenky do Denpasaru

Udělejte si čas na exotickou dovolenou na Bali, kam se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Na Bali se můžete podívat klidně hned zítra, stačí si včas rezervovat levné letenky do Denpasaru z Prahy a pak si užívat zdejší atmosféru. Průměrná doba letu je s levnými letenkami do Denpasaru necelých 19 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Kupte si levné letenky do Denpasaru ještě dnes.


Letenka Denpasar

Denpasar se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Denpasar - Indonésie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Denpasar.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist