letadlo ico Levné letenky do Bandung

Bandung je hlavní město v provincii Západní Jáva na ostrově Jáva v Indonésii, kde je jedním z největších měst. Bandungu je někdy přezdíváno „Město květin“. V centru města žije přibližně 2,5 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 8,1 lidí. Úředním jazykem je v Bandungu indonéština, snadno se tu domluvíte také anglicky, nizozemsky či javánštinou. Měnou je indonéská rupie. Levné letenky do Bandungu jsou s odletem z Prahy, tak si je zamluvte co nejdříve.

Letenky Praha - Bandung

Hussein Sastranegara Airport

Zkratka letiště: BDO
Letenky do Indonésie - Bandung

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bandungu

Mezinárodní letiště Husein Sastranegara International Airport leží asi 5 kilometrů severovýchodně od centra Bandungu. Letiště se nachází mezi horami a velmi rychle se rozvíjí. Otevřeno bylo v roce 1925 a jeho IATA značení je BDO. Letiště Husein Sastranegara International Airport má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kterým každý rok projde až 2,6 milionu spokojených pasažérů za rok. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Bandungu z Prahy. Doprava do města je z letiště Husein Sastranegara International Airport zajištěna autobusy, taxíky a půjčovnou aut. Některé hotely nabízejí na letiště dopravu zdarma.

Aktuální kurz: 10000 IDR = 14.96
Bandung - místní čas: 2:21
Časové pásmo: Asia/Jakarta (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: -6.90389, 107.618607
Vzdálenost z Prahy: 10824 km


Do Bandungu za turistickými cíli

Nejznámější budovou ve městě je Gedung Sate, která je postavena neoklasicistním stylu s určitými místními architektonickými prvky. Byla vytvořena v roce 1920 podle návrhu architekta J. Dutch Gerbera a dnes slouží jako sídlo guvernéra provincie Západní Jáva. Zajímavá je také Villa Isola ve styku art-deco. V Bandungu můžete navštívit zoo. Akční letenky do Bandungu z Prahy jsou horkým zbožím, proto s jejich rezervací určitě neváhejte.

Levné letenky do Bandungu

Dopřejte si tu pravou dovolenou na tropickém ostrově v Indonésii. Nyní vás cesta s levnými letenkami do Bandungu vyjde opravdu na málo peněz, tak si je určitě co nejdříve zamluvte. Levné letenky do Bandungu jsou s odletem z Prahy a můžete si je snadno a rychle zamluvit na této stránce. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Bandungu z Prahy je přibližně 20 hodin.


Počasí Bandung

zataženoMrholení

24°C

Východ slunce: 5:51

Západ: 17:49

Pondělí

zataženodeštík

23°C

teplota 25°C 21°C

Úterý

zataženoMrholení

23°C

teplota 24°C 21°C

Středa

zataženoMrholení

22°C

teplota 24°C 20°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

22°C

teplota 24°C 21°C

Letenka Bandung

Bandung se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bandung - Indonésie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bandung.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist