letadlo ico Levné letenky do Georgie
USA Amerika

Georgie se nachází na jihovýchodě státu na pobřeží Atlantského oceánu. Jméno nese podle britského panovníka Jiřího II. (anglicky George). Stát Georgie je osmý nejvíce zalidněný a dvacátý čtvrtý největší stát v USA. Žije tu na 10 milionů obyvatel, z toho asi 450 000 lidí obývá hlavní město Georgie Atlantu. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Georgie toho má opravdu hodně co nabídnout, proto s rezervací letenek neváhejte, dokud nějaké jsou.

Letenky Georgia

Podnebí v Georgii

Klima v Georgii je převážně vlhké, subtropické bez větších srážek. V létě se tu teploty udržují kolem tropických 30°C, přičemž léta jsou horká a suchá. Naproti tomu v zimě může teploměr ukázat i mínusové hodnoty. V Georgii jsou častá tornáda a hurikány, ale spíše jen slabšího charakteru, přičemž místní jsou zde na všechno připraveni, proto si sem letenky určitě zamluvte.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15


Do Georgie za turistickými cíli

Největší turistické cíle najdeme určitě v hlavním městě Atlantě. Sem můžete s levnými letenkami přistát na největším letišti na světě (Hartsfield-Jackson International Airport) a navštívit například bývalé největší akvárium na světě (do roku 2010), georgijský státní kapitol nebo sídlo společnosti Coca-coca či její muzeum World of Coca-cola. Ve státě Georgie je také známá Stone Mountain, katedrála svatého Jana Křtitele nebo Brasstown Bald, což je nejvyšší přírodní vrchol státu Georgie. Rezervujte si levné letenky s odletem z Prahy do Georgie co nejdříve.

Levné letenky do Georgie

Do Ameriky se teď můžete letět podívat i vy a to díky levným letenkám, které se s odletem z Prahy prodávají do státu Georgie. Do Georgie trvá let z Prahy s levnými letenkami asi 12 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla. Nejdříve si ale musíte levné letenky rezervovat, což jde snadno zařídit i online. Do Georgie se můžete vypravit kdykoliv jen chcete.

Letenka Georgie

Georgia a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Georgia snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Georgie vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace