letadlo ico Levné letenky do Augusty

Augusta je konsolidované město-okres, které se nachází na západě státu Georgie přímo u hranice s Jižní Karolínou. Pojmenované je podle britské princezny Augusty Sasko-Gothajské, která byla matkou anglického krále Jiřího III. Město Augusta leží na západním břehu řeky Savannah, tvořící hranici mezi státy. Má necelých 200 000 obyvatel v centru, v metropolitní oblasti ale žije přes půl milionu obyvatel. Jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Augusty seženete s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Augusta

Augusta Regional Airport at Bush Field

Zkratka letiště: AGS
Letenky do USA - Augusta

Najdi nejlevnější letenku

Daniel Field

Zkratka letiště: DNL
Letenky do USA - Augusta

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Augustě

Augusta Regional Airport je název pro místní letiště sloužící městu Augusta, ležící 11 kilometrů jižně od centra. Původně se jmenovalo Bush Field a jako letiště tu působí od roku 1941. Jeho IATA značení je AGS. Letiště v Augustě má dvě příletové a vzletové ranveje z asfaltu a také jeden terminál, který během roku zvládne obsloužit velký počet cestujících. Letiště v Augustě ročně vykoná přes 30 000 letových operací. Po přistání na letišti v Augustě se pasažéři do města přepravují místní dopravou. Pořiďte si i vy levné letenky do Augusty z Prahy a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 1 USD = 24.99
Augusta - místní čas: 12:16
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 33.47097, -81.974838
Vzdálenost z Prahy: 7638 km


Do Augusty za turistickými cíli

Augusta je druhé největší město amerického státu Georgie a nachází se tu mnoho zajímavých míst. Zajděte se podívat například na bývalý římskokatolický kostel Sacred Heart Cultural Center, historickou soudní budovu a sídlo vlády, které je zapsané na seznamu národních historických památek a zároveň je to jedna z nejstarších veřejných budov ve městě, dále Broad Street Historic District nebo univerzitu Augusty. Za procházkou a přírodou zamiřte na břeh řeku k Riverwalk Augusta, zdejšímu historickému kanálu či do veřejného parku Brookfield Park. Pokud všechna tato místa chcete vidět na vlastní oči, kupte si levné letenky do Augusty z Prahy, které jsou za akční ceny.

Levné letenky do Augusty

Zamiřte letos o dovolené za velkou louži a podívejte se, jak se žije v Americe. Nemusíte se už vůbec obávat drahých letenek, protože do amerického města Augusta se prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Augusty asi 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Augusty si můžete snadno a rychle objednat online, aniž byste museli někam chodit.


Počasí Augusta

slunce

15°C

Východ slunce: 6:35

Západ: 18:22

Sobota

zataženo

16°C

teplota 21°C 10°C

Neděle

zataženo

12°C

teplota 14°C 9°C

Pondělí

slunce

11°C

teplota 17°C 4°C

Úterý

slunce

14°C

teplota 20°C 6°C

Středa

zataženo

9°C

teplota 10°C 8°C

Letenka Augusta

Augusta se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Augusta - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Augusty.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace