letadlo ico Levné letenky do Atlanty

Atlanta je hlavním a největším městem amerického státu Georgie, který se nachází na východě USA. Zároveň je to správní středisko pro okres Fulton County a Dekalb County a s 5,5 miliony obyvatel v metropolitní oblasti je to deváté největší město ve Spojených státech. Centrum Atlanty je domovem pro necelých 450 000 lidí. Úřední jazyk tu sice není, ale převážně se domluvíte anglicky, měnou je americký dolar. Levné letenky do Atlanty jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Atlanta

Cobb County Airport (McCollum Field)

Zkratka letiště: RYY
Letenky do USA - Atlanta

Najdi nejlevnější letenku

Fulton County Airport (Brown Field)

Zkratka letiště: FTY
Letenky do USA - Atlanta

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Atlantě

Mezinárodní letiště Hartsfield–Jackson Atlanta International Airport je hlavním letištěm pro Atlantu, přičemž se nachází asi 11 kilometrů jižně od centra města. Otevřeno bylo už v roce 1925 a jeho IATA značení je ATL. Patří mezi jedno z nejrušnějších letišť na světě, jelikož je tu každoročně obslouženo přes 101 milionů cestujících. Letiště v Atlantě má celkem pět betonových drah, na kterých přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací, přičemž pasažéři jsou poté odbavováni ve dvou terminálech v celkem 207 branách. Letiště Atlanta je s městem spojeno metrem, který představuje nejrychlejší dopravu do centra. Dále tu staví autobusové linky a taxíky. Levné letenky se ale prodávají i na letiště Fulton County Airport s kódem FTY, které leží 11 kilometrů západně od Atlanty.

Atlanta
Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Atlanta - místní čas: 7:09
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 33.749001, -84.387978
Vzdálenost z Prahy: 7767 km


Do Atlanty za turistickými cíli

Zajeďte si do Atlanty poznat její památky, když si objednáte levné letenky do Atlanty s odletem z Prahy, tak na tom ušetříte. Prohlédnout si tu můžete například zdejší baptistický kostel, metodistický kostel, národní historické místo věnované Martinovi Lutherovi Kingovi, radnici Atlanty ze 30. let minulého století nebo kapitol státu Georgia, který je vystavěn v neoklasicistním a renesančním stylu. Mezi další zajímavá místa Atlanty bezesporu patří velké muzeum věnované Coca-Cole, která v tomto městě sídlí, atlantská botanická zahrada, atlantské akvárium, které do roku 2012 bylo největším na světě, a Grant park.

Levné letenky do Atlanty

Dopřejte si dovolenou ve Spojených státech a navštivte zdejší zajímavé destinace. Stačí si koupit například levné letenky do Atlanty, které jsou za výhodné ceny a letět z Prahy. Levné letenky do Atlanty z Prahy jsou za akční ceny, takže s jejich zarezervováním moc dlouho neotálejte, jelikož jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Atlanty 12 hodin.


Počasí Atlanta

zataženodeštík

7°C

Východ slunce: 7:05

Západ: 18:34

Sobota

zataženodeštík

10°C

teplota 14°C 7°C

Neděle

zataženo

16°C

teplota 19°C 13°C

Pondělí

zataženo

16°C

teplota 19°C 14°C

Úterý

zataženoMrholení

14°C

teplota 15°C 13°C

Středa

zataženo

16°C

teplota 17°C 15°C

Letenka Atlanta

Atlanta se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Atlanta - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Atlanty.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace