letadlo ico Levné letenky z Prahy na Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport
v Atlanta - USA Amerika

Mezinárodní letiště Hartsfield–Jackson Atlanta se nachází v obchodní čtvrti zhruba 11 kilometrů jižně od města Atlanta. Otevřeno zde bylo už v roce 1925 a jeho IATA kód je ATL. Mezinárodní letiště Hartsfield–Jackson Atlanta patří mezi nejrušnější letiště pro osobní přepravu na světě a pojmenované je podle americké politika Maynarda Jacksona. Letiště Hartsfield–Jackson Atlanta má celkem pět příletových a vzletových drah z betonu a také jeden asfaltový heliport. Má jeden domácí terminál a jeden zahraniční terminál, který je pojmenován Maynard Holbrook Jackson Jr. International Airport. Každý rok je tu napočítají přes 101 milionů letenek. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky na letiště Hartsfield–Jackson Atlanta.

Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport - ATL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Atlanta
Zkratka letiště Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport v Atlanta - USA je: ATL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> ATL
Jednosměrná letenka

ATL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Hartsfield–Jackson Atlanta

Nejjednodušší doprava do města Atlanta je z letiště Hartsfield–Jackson Atlanta zajištěna metrem. Jezdí sem červená a zlatá linka. Dále jsou tu tramvaje a také autobusová linka číslo 191. Samozřejmostí jsou taxi služby, které vás z letiště Hartsfield–Jackson Atlanta dopraví, kam chcete, a poté autopůjčovny, ve kterých si můžete půjčit auto a jet za vlastními cíli. Kupte si levné letenky na letiště Hartsfield–Jackson Atlanta s odletem z Prahy, dokud jsou za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Atlanta - místní čas: 23:17
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 33.64099, -84.42265


Levné letenky na letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě

Lákalo by vás jet se podívat do USA a poznat památky Atlanty? Nyní máte jedinečnou příležitost, protože si můžete pořídit levné letenky na letiště Hartsfield–Jackson Atlanta, které jsou navíc s odletem z Prahy. Tyto letenky na letiště Hartsfield–Jackson Atlanta z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Hartsfield–Jackson Atlanta je 12 hodin.


Počasí Atlanta

slunce

9°C

Východ slunce: 7:28

Západ: 17:28

Pátek

zataženo

12°C

teplota 17°C 7°C

Sobota

zataženodeštík

15°C

teplota 19°C 12°C

Neděle

zataženoMrholení

14°C

teplota 18°C 10°C

Pondělí

slunce

7°C

teplota 12°C 2°C

Levná letenka z Prahy na Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport
Atlanta - USA Amerika

Letiště Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Atlanta - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace