letadlo ico Levné letenky do Brunswicku

Braunschweig či česky Brunšvik nebo anglicky Brunswick je město nacházející se na severozápadě Německa ve východní části spolkové země Dolní Sasko. Je to druhé největší město této země a leží na řece Oker, severně od pohoří Harz. V centru Brunšviku žije přes 247 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to přes 1,1 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou euro, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Brunšviku z Prahy seženete online a za naprosto skvělé ceny, tak si je zabookujte, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Brunswick

Brunswick Golden Isles Airport

Zkratka letiště: BQK
Letenky do USA - Brunswick

Najdi nejlevnější letenku

Malcolm McKinnon Airport

Zkratka letiště: SSI
Letenky do USA - Brunswick

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Brunswicku

Braunschweig-Wolfsburg Airport je název letiště, které se nachází na okraji Brunšviku asi 8 kilometrů severovýchodním směrem. Letiště bylo postaveno už v roce 1936 a jeho IATA značení je BWE. Skládá se ze dvou příletových a vzletových drah, kdy jedna je travnatá a druhá z asfaltu. Letiště v Brunšviku má pouze jeden terminál, ve kterém je ale každý rok obslouženo necelých 200 000 spokojených pasažérů. Spojení s městem je z letiště v Brunšviku zajištěno formou autobusových linek 426 a 436, potom taxíky a půjčovnou aut. Levné letenky do Brunšviku z Prahy vás nyní vyjdou lacino.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Brunswick - místní čas: 18:10
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 31.14995, -81.491493
Vzdálenost z Prahy: 7796 km


Do Brunšviku za turistickými cíli

Nejvíce památek Brunšviku najdete na náměstí Burgplatz, kde leží katedrála ze 12. století se sochou majestátního lva v románském stylu, který je symbolem města, dále je tu novogotická radnice z konce 19. století, a Gildehaus. Mezi zajímavá místa Brunšviku ale dále patří tržní hala ve Starém městě, románsko-gotický kostel svatého Ondřeje, státní divadlo, barokní palác Richmond Palace s anglickými zahradami, vystavěný pro princeznu Augustu z Velké Británie, a kostel svaté Kateřiny. V Brunšviku se určitě nudit nebudete, tak si dejte říct a objednejte si levné letenky do Brunšviku z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Brunšviku

Vydejte se za památkami do Německa a užijte si návštěvu naší sousední země za malé peníze. Levné letenky do Brunšviku jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak dlouho neotálejte a kupte si je ještě dnes. Levné letenky do Brunšviku z Prahy si snadno a rychle rezervujete online z pohodlí svého domova. Není na tom nic složitého. Průměrná doba letu je z Prahy do Brunšviku asi půl hodiny.


Počasí Brunswick

sluncepolojasno

0°C

Východ slunce: 2:12

Západ: 10:06

Pátek

zataženodeštík

2°C

teplota 4°C 1°C

Sobota

zataženo

6°C

teplota 8°C 5°C

Neděle

zataženodeštík

9°C

teplota 10°C 8°C

Pondělí

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 9°C

Letenka Brunswick

Brunswick se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brunswick - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Brunswicku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace