letadlo ico Levné letenky z Prahy na Athens-Ben Epps Airport
v Athens v Georgii - USA Amerika

Athens International Airport Eleftherios Venizelos je hlavní mezinárodní letiště sloužící Aténám, od kterých se nachází zhruba 25 kilometrů východním směrem. Jedná se o jedno z nejvytíženějších letišť v Řecku a také v celé Evropě, neboť je tu každý rok obslouženo přes 18 milionů pasažérů. Jedná se o moderní letiště, které bylo otevřeno teprve v roce 2001, a jeho IATA značení ATH jistě najdete napsané i na své letence. Athens International Airport se skládá z celkem dvou příletových a vzletových drah z asfaltu a dvou terminálů. První terminál poznáte se svou letenkou i vy, protože tento Hlavní terminál odbavuje lety ze schengenského prostoru a dělí se na dvě haly A a B, druhý terminál se potom nazývá Satelitní. Užijte si dovolenou v Řecku za málo peněz, objednejte si levné letenky na mezinárodní letiště Atény, které jsou s odletem z Prahy.

Athens-Ben Epps Airport - AHN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Athens v Georgii
Zkratka letiště Athens-Ben Epps Airport v Athens v Georgii - USA je: AHN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> AHN
Jednosměrná letenka

AHN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Atén z letiště Athens Airport

Nejrychleji se z letiště Athens International Airport Eleftherios Venizelos dostanete do centra Atén linkou metra číslo 3, která běží přímo pod terminálem. Druhou možností jsou potom autobusové spoje X93, X95, X96 a X97, které vás dovezou přímo do Atén. Jezdí tu ale také dálkové autobusy, které vás odvezou do jiných destinací a měst. Pokud se vám ale nechce na spoj čekat a rádi si připlatíte za pohodlí, jeďte taxíkem. Nebo si na letišti pronajměte auto a jeďte za svými cíli po vlastní ose. Nepromarněte svou příležitost a dopřejte si dovolenou u moře, když budete mít levné letenky na letiště Athens International Airport z Prahy, vyjde vás to opravdu velmi lacino.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Athens v Georgii - místní čas: 6:13
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 33.94845, -83.32655


Levné letenky na mezinárodní letiště Athény

Chcete strávit dovolenou u moře v Řecku, ale nechce se vám trmácet autem? Tak na dovolenou leťte letadlem, když budete mít levné letenky na Athens International Airport, vyjde vás to lacino. Levné letenky na letiště Eleftherios Venizelos v Aténách jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online, aniž byste někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Atény zhruba 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si je ještě dnes.


Počasí Athens v Georgii

zataženoMrholení

14°C

Východ slunce: 23:56

Západ: 11:18

Sobota

slunce

17°C

teplota 19°C 13°C

Neděle

zataženo

16°C

teplota 18°C 13°C

Pondělí

slunce

16°C

teplota 19°C 14°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 17°C 11°C

Levná letenka z Prahy na Athens-Ben Epps Airport
Athens v Georgii - USA Amerika

Letiště Athens-Ben Epps Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Athens v Georgii - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Athens-Ben Epps Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace