letadlo ico Letenky do Belgie
Belgium


Brusel z Prahy - letenky do Belgie za 1068 Kč
Brusel z Prahy - letenky do Belgie za 1068 Kč

30. 4.  |Brusel je důležitým evropským městem a v mnoha ohledem si nezadá třeba s Paříží nebo Amsterdamem. Naleznete zde mnoho turisticky zajímavých atrakcí jako třeba Atomium, které se vám nesmazatelně zapíše do paměti.  Doba ... Podrobnosti


Další akční letenkyBelgie oficiálně Belgické království je suverénní stát, nacházející se na západě Evropy na pobřeží Severního moře. Aktuálním panovníkem země je Filip Belgický (2015). Belgie je sídlem významných organizací, jako je EU nebo NATO. Celkový počet obyvatel Belgie je 11,1 milionu obyvatel. Hlavním městem je Brusel, ve kterém žije přes 175 000 lidí. Úřední jazyky v Belgii jsou němčina, francouzština a holandština a jako měna tu platí euro. Časové pásmo Belgie je +1 hodina. Podívejte se do toho evropsky důležité země s levnými letenkami do Belgie z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.75


Letiště Belgie

Podnebí v Belgii

Belgické podnebí je stejně jako ve většině severozápadních zemí Evropy mírné a díky přítomnosti moře mořské. Průměrná teplota v zimě se pohybuje kolem 3°C, ale snadno klesne i pod bod mrazu. Naproti tomu léta jsou popisována jako příjemně teplá s teplotami kolem 20°C, které snadno vyšplhají až ke 30°C. Průměrné srážky jsou v lednu 65 mm a v červenci 78 mm. V Belgii prší průběžně během celého roku. Levné letenky do Belgie z Prahy si kupujte na léto.

Do Belgie za turistickými cíli

Do Belgie turisté míří především kvůli hlavnímu městu Bruselu, kde mohou vidět například náměstí Grand-Place s gotickou radnicí z 15. století, kteréžto památky jsou na seznamu světového dědictví UNESCO, dále světoznámou sochu čůrajícího chlapečka Manneken Pis, která je symbolem Bruselu, královský palác, Bruselský park, čtyři městské domy architekta Victora Horty zapsané v UNESCU nebo bazilika Sacré-Coeur, která je šestým největším kostelem na světě. Mezi další významná města Belgie patří například Gent se známou zvonicí, kostelem svatého Mikuláše, kostelem svaté Anny a katedrálou svatého Bavona, Atverpy s cechovními domy a velkým přístavem, nebo Ypra s budovou tržnicí sukna. V Belgii je také krásná příroda a určitě až sem pojedete, si nezapomeňte vzít domů vyhlášenou belgickou čokoládu. Akční letenky do Belgie z Prahy pořídíte snadno na internetu, ale neváhejte a zabookujte si je, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Belgie

Podívejte se významného evropského státu a poznejte zdejší památky. Návštěva Belgie je nyní snadná a to díky levným letenkám za výhodné ceny. Levné letenky do Belgie jsou s odletem z Prahy a pořídíte je na internetu. Jejich rezervaci zvládne každý. Průměrná doba letu z Prahy do Belgie je přibližně 1,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Belgie z Prahy ještě dnes.

Belgie

Belgie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Belgie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace