letadlo ico Levné letenky z Prahy na Brussels South Charleroi Airport
v Charleroi - Belgie

Mezinárodní letiště Brussels South Charleroi Airport je známé také jako Charleroi Airport nebo Gosselies Airport a nachází se v Gosselies, což je součást města Charleroi, přibližně 46 kilometrů jižně od centra Bruselu. Letiště bylo otevřeno v roce 1919 a jeho IATA kód je CRL. Brussels South Charleroi Airport, na které se dnes prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál. Každý rok služeb tohoto letiště využije 6,4 milionu pasažérů. Staňte se jedním z nich i vy, s levnými letenkami na Brussels South Charleroi Airport je to snadné.

Brussels South Charleroi Airport - CRL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Belgie - Charleroi
Zkratka letiště Brussels South Charleroi Airport v Charleroi - Belgium je: CRL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CRL
Jednosměrná letenka

CRL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Brussels South Charleroi Airport

Do města se z letiště dostanete místní autobusovou dopravou, která jezdí mezi Brussels South Charleroi Airport a vlakovým nádražím v Charleroi. Odtud už se pak snadno přepravíte do požadované destinace. Na letišti lze zakoupit i kombinovanou jízdenku na vlak a autobus. S okolními zeměmi je Brussels South Charleroi Airport spojeno kyvadlovou dopravou – takto cestovat můžete například do Lucemburska nebo Francie. Rezervujte si letenky na Brussels South Charleroi Airport ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.24
Charleroi - místní čas: 21:02
Časové pásmo: Europe/Brussels (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.4592, 4.45382


Levné letenky na letiště Brussels South Charleroi Airport

Usnadněte si cestu a leťte za poznáním do Bruselu. Levné letenky na letiště Brussels South Charleroi Airport jsou dostupné pro každého a objednat si je lze snadno a rychle online. Průměrná doba letu na Brussels South Charleroi Airport z Prahy je 1,5 hodiny. Zabookujte si akční letenky na Brussels South Charleroi Airport ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Charleroi

slunce

33°C

Východ slunce: 6:19

Západ: 21:16

Neděle

slunce

34°C

teplota 36°C 30°C

Pondělí

sluncepolojasno

33°C

teplota 35°C 30°C

Úterý

sluncepolojasno

34°C

teplota 36°C 31°C

Středa

zataženo

31°C

teplota 32°C 29°C

Levná letenka z Prahy na Brussels South Charleroi Airport
Charleroi - Belgie

Letiště Brussels South Charleroi Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Charleroi - Belgie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Brussels South Charleroi Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist