letadlo ico Levné letenky do Charleroi

Charleroi je belgické město, které se nachází na jihu centrální části Belgie v provincii Henegavsko a regionu Valonsko. Jedná se o páté nejlidnatější město v zemi, jelikož má přes 200 000 obyvatel. Rozměrově se jedná o třetí největší obci v Belgii. Úředními jazyky tu jsou nizozemština, francouzština a němčina. Měnou je euro. Levné letenky do Charleroi z Prahy nyní seženete za opravdu výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Charleroi

Brussels South Charleroi Airport

Zkratka letiště: CRL
Letenky do Belgie - Charleroi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Charleroi

Brussels South Charleroi Airport je mezinárodní letiště nacházející se 7 kilometrů severně od Charleroi a 50 kilometrů jižně od Bruselu v městské části Gosselies. Otevřeno bylo už v roce 1919 a jeho IATA značení je CRL. Letiště v Charleroi má pouze jednu příletovou a vzletovou ranvej a to z asfaltu, na které přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou potom odbavováni v jednom terminálu, v počtu 6,4 milionu lidí. Doprava do města je z letiště v Charleroi zajištěna formou autobusů, dále si lze půjčit auto nebo jet taxíkem. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Charleroi z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.24
Charleroi - místní čas: 20:49
Časové pásmo: Europe/Brussels (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.411362, 4.44448
Vzdálenost z Prahy: 710 km


Do Charleroi za turistickými cíli

Charleroi je velmi oblíbená turistická destinace v Belgii, najdete tu tak mnoho zajímavých míst, kam vyrazit. Zajděte se například podívat na městskou radnici Charleroi, jejíž součástí je zvonice zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, kostel Saint-Christophe a palác des Beaux-Arts. Město má také hned několik muzeí, jako je muzeum skla, muzeum krásných umění, archeologické muzeum nebo muzeum Julesa Destréeho. Hlavními náměstími Charleroi je náměstí Karla II. a poté náměstí Alberta I. Užijte si dovolenou v této destinaci, nyní vás to vyjde lacino, když budete mít levné letenky do Charleroi s odletem z Prahy.

Levné letenky do Charleroi

Leťte na dovolenou do Belgie a užijte si zdejší destinace za opravdu nízké ceny. Postačí vám objednat si včas levné letenky do Charleroi, které jsou s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky do Charleroi z Prahy jsou za akční ceny a lze si je zabookovat snadno a rychle online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Charleroi 1,5 hodiny. Využijte tuto příležitost a rezervujte si levné letenky do Charleroi z Prahy ještě dnes.


Počasí Charleroi

slunce

33°C

Východ slunce: 6:19

Západ: 21:16

Neděle

slunce

34°C

teplota 36°C 30°C

Pondělí

sluncepolojasno

33°C

teplota 35°C 30°C

Úterý

sluncepolojasno

34°C

teplota 36°C 31°C

Středa

zataženo

31°C

teplota 32°C 29°C

Letenka Charleroi

Charleroi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Charleroi - Belgie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Charleroi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist