letadlo ico Levné letenky do Antverp

Antverpy jsou belgické druhé největší město a přístav, který leží na severu země asi 20 kilometrů jižně od hranice s Nizozemím. Město leží na řece Šeldě, která se vlévá do Severního moře, přičemž je jedním z největších přístavů v Evropě. Antverpy jsou známé také jako „Rubensovo město“ a „Jeruzalém západu“. Celková populace města je přes půl milionu obyvatel, kteří tu mluví německy, francouzsky a nizozemsky a platí eurem. Antverpy jsou druhým nejlidnatějším městem Belgie. Podívejte se do této destinace, stačí si objednat levné letenky s odletem z Prahy za akční ceny.

Letenky Praha - Antverpy

Antwerp International Airport

Zkratka letiště: ANR
Letenky do Belgie - Antverpy

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Antverpách

Mezinárodní letiště Antwerp International Airport slouží městu Antverpy a nachází se asi 3 kilometry jihovýchodně od centra této metropole. Otevřeno bylo už v roce 1909 a jeho IATA značení je ANR. I na tomto malém mezinárodním letišti přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací a to na dvou příletových a vzletových dráhách, z nichž je jedna z asfaltu a druhá travnatá. Letiště v Antverpách má také malý terminál, ve kterém je ale každý rok obslouženo více než 120 000 cestujících. Když si objednáte levné letenky do Antverp včas, tak se jedním z nich stanete i vy. Do centra města se z letiště Antverpy dostanete místní dopravou nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.41
Antverpy - místní čas: 3:39
Časové pásmo: Europe/Brussels (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 51.219891, 4.40346
Vzdálenost z Prahy: 717 km


Do Antverp za turistickými cíli

V Antverpách se určitě zajděte podívat na místní radnici, která je postavena v renesančním stylu, centrální železniční stanici, pocházející z roku 1905, katedrálu Panny Marie, kostel svatého Jakuba, barokně vyzdobený kostel svatého Pavla a nejstarší mrakodrap v Evropě Tower Farmers, vystavěný už v roce 1932. Zajímavý je také přístav, královské muzeum výtvarných umění, antverpská zoo, která patří mezi nejstarší zoologické zahrady na světě, jelikož byla otevřena už před polovinou 19. století. V Antverpách se určitě nebudete nudit, tak na nic nečekejte a objednejte si levné letenky do Antverp z Prahy, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Antverp

Leťte za poznáním do Belgie a užijte si procházku zdejším městem Antverpami. Levné letenky do Antverp jsou nyní k dostání za výhodné ceny a navíc si je lze objednat online z pohodlí vašeho domova. Levné letenky do Antverp z Prahy jsou velmi žádané zboží, proto s jejich rezervací neváhejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Antverp necelá hodina. Rezervujte si akční letenky do Antverp ještě dnes.


Letenka Antverpy

Antverpy se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Antverpy - Belgie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Antverp.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace