letadlo ico Levné letenky z Prahy na Brussels Airport (Zaventem Airport)
v Brusel - Belgie

Brussels Airport či Brussels Zaventem je mezinárodní letiště sloužící Bruselu, od kterého leží přibližně 11 kilometrů severovýchodním směrem v obci Zaventem. Jedná se o jedno z největších a nejvytíženějších letišť v Belgii a jeho IATA značení je BRU. První letenky si sem pasažéři mohli zakoupit už v roce 1940, kdy bylo poprvé otevřeno. Nyní se Brussels Airport skládá ze tří příletových a vzletových ranvejí z asfaltu, na kterých dosedají letadla z celého světa. Jejich cestující jsou potom obsluhováni ve dvou odbavovacích halách, značených Pier A a Pier B. Vy se se svou letenkou nejspíše podíváte do části Pier A, odkud létají lety do Prahy. Každoročně je na letišti Brusel obstaráno přes 23,4 milionu pasažérů. Leťte se podívat do Bruselu za málo peněz, stačí, abyste si rezervovali levné letenky na Brussels Airport z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Brussels Airport (Zaventem Airport) - BRU

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Belgie - Brusel
Zkratka letiště Brussels Airport (Zaventem Airport) v Brusel - Belgium je: BRU

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BRU
Jednosměrná letenka

BRU -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centrua Bruselu z letiště Brussels Airport

Při dopravě do Bruselu z letiště můžete využít hned několik dopravních prostředků. Jedná se například o vlakové spojení, jehož stanici najdete pod terminály. Jezdí odtud přímé linky do Antverp, Bruselu, Lovaně či třeba Mechelenu. Před terminálem potom najdete zastávky pro autobusy číslo 12 a 21, které vás odvezou do nedalekých měst. V budoucnosti je plánovaná tramvajová dráha, její ukončení se datuje na rok 2020. Pokud se vám ale nechce čekat na spoj, můžete využít služeb taxikářů, kteří vás odvezou pohodlně a okamžitě, nebo se přepravit po vlastní ose, kdy si na Brussels Airport můžete vypůjčit auto. Zabookujte si levné letenky na letiště Brusel z Prahy ještě dnes, dokud jsou za nízké ceny a užijte si dovolenou v této evropské metropoli.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.93
Brusel - místní čas: 3:32
Časové pásmo: Europe/Brussels (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.90139, 4.48444


Levné letenky na letiště Brussels Airport v Bruselu

Podívejte se do evropské metropole Brusel a užijte si dovolenou v této destinaci za malé peníze. Právě nyní máte totiž možnost si objednat levné letenky na letiště v Bruselu, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na Brussels Airport 1,5 hodiny. Levné letenky na Brussels Airport z Prahy jsou vám k dispozici online, snadno a rychle si je tedy můžete objednat z pohodlí vašeho domova. Určitě s tím ale moc dlouho neotálejte.


Počasí Brusel

sluncepolojasnodeštík

10°C

Východ slunce: 6:47

Západ: 20:37

Pátek

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Sobota

slunce

12°C

teplota 15°C 9°C

Neděle

zataženo

12°C

teplota 14°C 10°C

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 16°C 12°C

Levná letenka z Prahy na Brussels Airport (Zaventem Airport)
Brusel - Belgie

Letiště Brussels Airport (Zaventem Airport) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Brusel - Belgie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Brussels Airport (Zaventem Airport) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist