letadlo ico Levné letenky do Bruselu

Brusel je hlavní město Belgie, Vlámského společenství a Valonsko-bruselské federace. Nachází se v centrální části země a žije zde přes 175 000 obyvatel. Stejně jako další obce, které leží v Bruselském regionu, je i Brusel dvojjazyčný a lidé tu mluví francouzsky a nizozemsky. Měnou je tu stejně jako ve zbytku území euro. Kupte si levné letenky do Bruselu z Prahy ještě dnes a užijte si zdejší atmosféru.

Letenky Praha - Brusel

Brussels Airport (Zaventem Airport)

Zkratka letiště: BRU
Letenky do Belgie - Brusel

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Bruselu


Brusel z Prahy - letenky do Belgie za 1377 Kč
Brusel z Prahy - letenky do Belgie za 1377 Kč

21. 4.  |Let z Prahy do Bruselu trvá hodinu a půl. Z Prahy můžete koupit letenku už za čtrnáct stovek. Nejvíce termínů naleznete v červnu. Letenky za tuto cenu nabízí nízko nákladová letecká společnost Ryanair. S tradiční aerolinkou můžete ... Podrobnosti

  

Další akční letenkyLetiště v Bruselu

Mezinárodní letiště Brussels Airport nebo také Brussel-Zaventum leží 11 kilometrů severovýchodně od Bruselu a jeho IATA značení je BRU. Je to největší letiště v Belgii a také dvacáté třetí nejzaměstnanější v Evropě v počtu přepravených lidí. Pasažérů tu totiž každý rok projde až 22 milionů. Letiště Bruselu bylo otevřeno v roce 1940 a má tři příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Po přistání na letišti v Bruselu se do centra města dostanete snadno vlakem, jehož zastávka se nachází pod budovou letiště, autobusem nebo taxíkem, se kterým vás cesta vyjde zhruba na 45 euro. Brzy by měli přibýt také tramvaje. Levné letenky do Bruselu jsou s odletem z Prahy a k dostání za výhodné ceny.

Brusel
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.67
Brusel - místní čas: 19:33
Časové pásmo: Europe/Brussels (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.849998, 4.35
Vzdálenost z Prahy: 717 km


Do Bruselu za turistickými cíli

Symbolem Bruselu je socha tzv. čůrajícího chlapečka Manneken Pis, která byla vytvořena v 17. století. Jeho společní je čůrající holčička Jaenneke Pis, vytvořená v roce 1987, a později přibyl také čůrající pes Zinneke Pis. Kromě těchto soch tu najdete na seznamu UNESCO zapsané náměstí Grand-Place s gotickou radnicí z 15. století, katedrálu svatého Michaela archanděla a svaté Guduly, královský palác, Bruselský park, belgický parlament, Mini-Europe, což je park s více než 300 zmenšenými modely důležitých staveb v Evropě, královské muzeum krásných umění nebo čtyři městské domy architekta Victora Horty, vybudované v secesním stylu a zapsané na seznamu dědictví UNESCO. Levné letenky do Bruselu jsou s odletem z Prahy a objednat si je můžete na internetu.

Levné letenky do Bruselu

Zavítejte do evropské metropole Bruselu a užijte si zdejší památky a kulturu. Levné letenky do Bruselu teď pořídíte za akční ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Bruselu 1,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Bruselu z Prahy ještě dnes.


Počasí Brusel

slunce

28°C

Východ slunce: 5:29

Západ: 21:54

Neděle

sluncepolojasno

28°C

teplota 30°C 25°C

Pondělí

sluncepolojasno

27°C

teplota 29°C 25°C

Úterý

slunce

26°C

teplota 28°C 23°C

Středa

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 21°C

Čtvrtek

slunce

26°C

teplota 27°C 25°C

Letenka Brusel

Brusel se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brusel - Belgie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bruselu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace