letadlo ico Letenky do Réunionu
Reunion

Ostrov Réunion se nachází v Indickém oceánu východně od Madagaskaru a asi 175 kilometrů jihozápadně od ostrova Mauritius. Jedná se o zámořský department Francie a zároveň nejvzdálenější součást evropské unie. Na ostrově Réunion žije přibližně 840 000 obyvatel, z toho 145 000 lidí bydlí v hlavním městě ostrova Saint-Denisu. Úředním jazykem je tu stejně jako ve Francii francouzština a měnou euro. Časový posun je na Réunionu o +4 hodiny. Objednejte si levné letenky s odletem z Prahy na ostrov Réunion teď hned.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.46


Letiště Réunion

Podnebí na Réunionu

Klima na Réunionu je tropické. Suché období tu trvá od května do listopadu a ve zbývající části roku vydatně prší. Na východě jsou srážky intenzivnější než na západě. Ostrov Réunion drží světový rekord v množství deště napadaného za 24, 72 a 96 hodin. Termín odletu s levnými letenkami na Réunion si tedy pořádně promyslete.

Na Réunion za turistickými cíli

Největší turistickou podívanou na ostrově Réunion představuje sopka Piton de la Fournaise, která je jednou z nejaktivnějších na světě. Z bezpečné vzdálenosti tu lze sledovat i sopečné erupce. Dalším zajímavým místem, které můžete na Réunionu navštívit díky levným letenkám s odletem z Prahy, je Réunion National Park, který je zapsán i na seznamu UNESCO. Za historickými památkami byste se měli vypravit do hlavního města ostrova Réunion do Saint-Denisu, kde najdete místní radnici a sloup vítězství.

Za přírodou na Réunion

Na Réunionu najdete převážně zvířata menšího vzrůstu, jako jsou ještěři, ptáci, hmyz, apod. Největším suchozemským zvířetem na Réunionu je chameleon pardálí, který dorůstá asi 50 centimetrů. Krásní živočichové jsou ale k vidění především pod vodou, kde můžete narazit na menší velryby. Přijeďte se na Réunion potápět s levnými letenkami.

Levné letenky na ostrov Réunion

Francie to není jenom PařížMarseille nebo Lion, k tomuto státu také patří exotický ostrov Réunion. A právě nyní se na tento ostrov dají zakoupit levné letenky s odletem přímo z Prahy. Určitě tedy nepromeškejte svou příležitost a zamluvte si levné letenky na ostrov Réunion z Prahy teď hned – velmi rychle totiž mizí. Průměrná doba letu z Prahy na Réunion je 11,5 hodiny.

Réunion

Réunion je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Réunionu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace