letadlo ico Levné letenky do New Jersey
USA Amerika


Newark z Prahy za 10590 Kč, z Vídně za 5990 Kč
Newark z Prahy za 10590 Kč, z Vídně za 5990 Kč

1. 7.  |Newark je v podstatě předměstí New Yorku. Letenky sem jsou však výrazně levnější. Z Prahy si do Newarku / New Yorku zaletíte za deset a půl tisíc s přestupem v Lisabonu. Z Vídně ovšem můžete mít letenku už za polovinu - tedy šest ... Podrobnosti


New York z Prahy za 10690 Kč
New York z Prahy za 10690 Kč

11. 6.  |Amerika láká stále levnějšími letenkami přes oceán. A nikdy nespící město v tomuto trendu vévodí. Právě teď nabízí akci na letenky do New Yorku a Newarku letecká společnost TAP Air Portugal. Jak je u této ... Podrobnosti


Další akční letenkyNew Jersey je stát na severovýchodě USA, ležící na pobřeží Atlantského oceánu. Jedná se nejzalidněnější stát v celých Spojených státech. Hlavním městem je Trenton, ve kterém žije 84 000 lidí z necelých 9 milionů obyvatel země. V New Jersey se domluvíte především anglicky, ale i španělsky. Měnou je americký dolar. S levnými letenkami můžete navštívit i nejznámější město New Jersey a to Atlantic City, kde jsou povolené hazardní hry.

Letenky New Jersey

Podnebí v New Jersey

V New Jersey je ve vnitrozemí a na pobřeží rozdílné klima. Směrem na západ se zvyšuje nadmořská výška země a tím také roste vlhkost a klesá teplota. Léta jsou obyčejně velmi horká a suchá – teploty se pohybují kolem 30°C. V zimě je naopak velmi chladno, kdy se rtuť na teploměru vyšplhá jen na 6°C. Pokud si tedy chcete užít tepla a sluníčka, levné letenky si do New Jersey zabookujte na letní měsíce.

Měna USA: Americký dolar
Aktuální kurz: 1 USD = 22.84 Kč


Do New Jersey za turistickými cíli

Většina turistů do New Jersey přijíždí za zábavou do Atlantic City, kde jsou mnohá kasina a herny, ale také pláže a promenády. Kromě toho tu ale také mají největší varhany na světě, jejichž nejvyšší píšťala měří neuvěřitelných 16 metrů. Zajímavé jsou dále hodiny Colgate clock, které se nacházejí naproti Manhattanu. Na ten je také krásný výhled z pobřeží v Hobokenu. V New Jersey je jeden z nejkrásnějších mostů a to  Bayonne Bridge, který jste mohli vidět ve filmu Válka světů. Všechna tato místa můžete zhlédnout díky levným letenkám.

Levné letenky do New Jersey

Díky levným letenkám se teď může za „velkou louži“ podívat opravdu každý. Letenky do New Jersey se prodávají za akční ceny a to s odletem z hlavního města Prahy. Doba letu je odlišná podle konkrétní destinace v New Jersey, pohybuje se ale kolem 11 hodin. Levné letenky do New Jersey rychle mizí, proto s jejich rezervací neváhejte.

Letenka New Jersey

New Jersey a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - New Jersey snadno zabookujete právě zde.
Letenka do New Jersey vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist